Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Észak Korea meg fogja támadni...

Észak Korea meg fogja támadni az USA-t?

Figyelt kérdés
Sajnos Magyarországon nagyon keveset foglalkoznak ezzel a konfliktussal, pedig szerintem nagyon közel állunk egy új háború kitöréséhez.

2013. márc. 29. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak játssza az eszét, biztos lepuhányozták és most megmutatja a népének, a világnak. Ha bármikor is háború lesz, akkor azt már eldöntötték a háttérben.


Nem biztos, hogy Dél-Korea jól járna a nyakukba szakadó csóró északiakkal. Mondjuk a Samsung, LG bevétele megugrana :)

2013. márc. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

pfff


Az a háború sem tartana sokáig. Észak-Korea mögül szépen kihátrálna mindenki, gondolhatod Kínának meg az Oroszoknak jelen pillanatban mekkora érdeke az USA-val bajszot akasztani. Bár előtte jól eladnának neki egy halom fegyvert aztán magára hagyva engednék elvérezni. Ennyi.

2013. márc. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Remélem meg, az usa megérett a pusztulásra.
2013. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire igaz ez a hír. Szerintem, csak ijesztgetnek.

Különben is, azért nem hiszek abban, hogy megtámadják az USA-t, mert Észak-Korea nagyon problémás helyzetben van. Lásd: éhínség. Szerinted, éhesen jól lehet harcolni???

2013. márc. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Észak-Korea biztosan nem fog háborút kirobbantani. Kim Jong Un csak az eszét játsza, mert nehezen viseli, hogy az USA nem hajlandó tárgyalni és "gyerekként" kezeli.

Ha jobban belegondolunk esélye nem lenne az USÁval szemben. Tegyük fel kirobbant egy háborút, vajon a vékony, alultáplált észak-koreai hadsereg vagy a kigyúrt amerikaiak bírnák tovább?

Szerintem egyenlő lenne az öngyilkossággal Kim JongUn számára ha elsőkét tüzelne Észak-Korea.

Ha jól emlékszem van egy oldal ahol az észak-koreai hadseregről készítettek fotókat, háát nem is tudom mit mondjak... ezer éves fegyvereik vannak amivel nem valószínű, hogy megnyernének egy háborút.

2013. ápr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!