Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tudni lehet már ki áll a...

Tudni lehet már ki áll a Bostoni robbantás mögött? Amerika vajon ráfogja valamelyik közel keleti országra?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Tudtommal semmelyik szervezet nem vállalta, a közel-keleti terrorcsoportok kizárhatók. Valami belpolitikával elégedetlen vagy szociális problémàkkal küszködő beteg elme magánakciója lehet. Ha pszichopata, akkor előbb utóbb jelentkezik a hatóságoknál, talán zsarolás vagy dühítés céljából. az sem kizárt, hogy már felvette velük a kapcsolatot, csak hírzárlat van.
2013. ápr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
95-ös robbantásban is egy helyi patrióta robbantott, csak ott 170-en meghaltak. Szóval nem kizárható hogy valami hülyegyerek unatkozott.
2013. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Lehet hogy Észak-Korea.
2013. ápr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Vadkan01 ***** válasza:
66%
A britek visszavágtak a tea miatt.
2013. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én valami háborodott emberre gyanakszom. Olyasfélére, mint aki a moziban gyilkolt.
2013. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Háborodott elme nagyon sok van az amcsiknál.
2013. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
"Természetesen" majd kiderül, hogy egy észak-koreai ügynök volt a merénylő. Így majd az USA "joggal" indíthatja meg az offenzívát a renitens, terrorista állam ellen, folytatva és kiterjesztve a "terrorizmus elleni" harcot. Alfi a mai napig adja az ötleteket.
2013. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ma 18:39

áhh.. a megrendezett amcsi casus bellik áldozatai eddig mindig 2-3 ezer fő körül mozogtak.

lehet besült a taktikai nukleáris fegyver ami a fő attrakció lett volna a maratonon..

2013. ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Én valami háborodott emberre gyanakszom. Olyasfélére, mint aki a moziban gyilkolt."

Szerintem az nem valószínű mert akkor lövöldözés is lett volna. Legalábbis Amerikában ha valaki tömeggyilkolni akar szerintem lőfegyverrel megy. Bár lehet nem mert,mert voltak ott azért a maratonon rendőrök,és hamar lelőtték volna...

2013. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6%
A szabadkőműves zsidók "legálisan" irtják az amerikai lakosságot.
2013. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!