Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért robbanthattak a csecsene...

Miért robbanthattak a csecsenek Bostonban? Mi lehetett a céljuk?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 19. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Semmi.Ez két magányos, gyáva idióta tette volt, akik nagyon unatkoztak, és nagyon félhettek Kadirovtól, hogy otthon nem merték megpróbálni.
2013. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Miért? robbantottak a csecsenek?........Tudod én nagyon szkeptikus vagyok az ilyen dolgokban a Kuwaiti tömegpusztító fegyverek miatti támadás óta meg különösen.....
2013. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Ne keress logikát egy vadbarom gyilkos terrorista cselekedetében!Ilyeneknek a cselekdete nem ok és okozati összefüggés!
2013. ápr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

" Kuwaiti tömegpusztító fegyverek miatti támadás óta meg különösen"

Van fogalmad mit beszélsz?Irak megtámadta Kuvaitot az USA kuvaitból kiverte az irakiakat!

2013. ápr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
22:02: fanatikusokkal nem érdemes vitatkozni. Szerintem azt sem tudja, mi a különbség az 1990-91-es és a 2003-as háború között.
2013. ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég durva hogy egy 19 éves fiú el tud bújni az amerikai rendőrök,FBI,katonaság ellen. Már lassan fél Amerika azt a fiút keresi...Szerintem megvan az új Bin Laden
2013. ápr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%

"nincs fogalmam"


Ez szomorú! A délszláv háborút az USA állította meg ezt se tudod!Pedig az USA ezzel magyarországot is védte, ez tény! Megköszönted az amerikai anyáknak hogy fiuk magyarországért ontotta a vérét?

2013. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%

"Azért elég durva hogy egy 19 éves fiú el tud bújni az amerikai rendőrök,FBI,katonaság ellen"


Mi ebben a rendkívüli? Meg kellene dolgokat érteni nemcsak beszélni!

2013. ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
"ó igen a hős amerikaiak a béke és demokrácia élharcosai......nem nincs fogalmam, de nem vagyok egyedül ahogy látom"...ja, úgy mellékesen Kuvait egy önálló ország, amit Irak foglalt el...és úgy mellékesen Irakkal nem csak az általad gyűlölt "amerikának" gyűlt meg a baja, anno Irán is odab@szott neki, mikor Saddám nem bírt magával.
2013. ápr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
A céljuk talán az lehetett, hogy az amerikaiak is megtapasztalják, milyen az, amikor váratlanul lecsap egy bomba. Ugyanis az amerikaiak mindennapos gyakorlata az, hogy "dronokkal" tisztogatnak és a rakétacsapás sokszor óvodát, esküvői menetet, stb. pusztít el. Legutóbb tegnap ölt meg egy rakétabecsapódás 4 embert Pakisztánban. Vajon ma hányat ?
2013. ápr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!