Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Adolf Hitlernek, tettszene ez...

Adolf Hitlernek, tettszene ez a világ?

Figyelt kérdés
Pl. hogy a zsidóknak van saját országa stb.

2013. ápr. 28. 20:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Igen, "nagyon" tetszene Hitlernek...
2013. ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Azt, hogy a zsidóknak legyen külön országa, Hitler is nagyon szerette volna. Nézz utána. Ő volt az egyik legnagyobb támogatója a cionizmusnak, hogy a zsidók költözzenek ki Európából vagy Palesztinába vagy Madagaszkárra vagy pedig az USA-ba.
2013. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Az tetszene neki , hogy van külön zsidó állam ,hisz ő maga is támogatta.


Viszont ami Európában folyik az nem tetszene neki , valószínű fejbe lőné magát.Európa annyira leépült és épül lefele...

2013. ápr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam ,hogy tettszene neki ,mert így a zsidók nem Európában rontják a levegőt.
2013. ápr. 28. 20:43
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszene. Hiába van a zsidóknak saját országuk, sok országban vezető pozíciókban zsidók vannak. Vagy négerek, muszlimok stb. Minden rasszizmus nélkül mondhatom, hogy ez tény. Ezek után nem kérdés, hogy nem tetszene Hitlernek. Mint sok többé vagy kevéssé burkolt követője, ma azt hangoztatná, hogy minden zsidónak Izraelben a helye.
2013. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem neki most a zsidók lennének a legkisebb problémái, tekintve hogy németországban több török/muzulmán vendégmunkás van mint német...
2013. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Naja. Ha meglátná, hogy mi folyik az öreg kontinensen, akkor szerintem egyből kinyírná magát. Sokat olvastam róla és már azt a viselkedést is alig bírta, ami a németekre volt jellemző régen, hát ha még a mai állapotokat meglátná...
2013. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
Az a vicc, hogy éppen ő felelős a jelenlegi állapotokért. Ha nem agresszíveskedik annyit, akkor Németország ma vezető hatalom lehetne az USA mellett.
2013. ápr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
46%
Lenne munkája elég,túlórázhatna megint.
2013. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
8%
Ezt szerencsére már nem fogjuk megtudni, haha!
2013. ápr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!