Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért gondolják azt, hogy...

Miért gondolják azt, hogy valami háttérhatalom irányítja a világot?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 17:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Törvényszerű következménye annak, hogy a gazdag gazdagabb lesz, a szegény pedig szegényebb.
2013. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
58%
Mert kell valakinek/valakiknek, az emberiség olyan megfoghatatlan dolog, meghát mégiscsak a része vagyok és az önutálat nem épp egészséges dolog. Különben is egyszerűbb és kényelmesebb dolog hinni valamiben, mint utánajárni.
2013. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
39%

" hogy a gazdag gazdagabb lesz, a szegény pedig szegényebb."


Ez a törvényszerű! Ez már nem a kommunizmus, ahol mindenki egyenlően szegény. Fel kéne már nőni, nyafogás helyett dolgozni, tanulni, fejlődni, és akkor vihetné a sok összeesküvés gyártó is valamire.

2013. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Hogy konkrétan egy szűk csoport irányítja a világot (szabadkőművesekről meg zsidókról lehet ezt hallani ugye) nehezen tudom elképzelni...

De biztos vagyok benne, hogy a színfalak mögött történnek olyan dolgok, amikről jobb is, ha nem tudunk. Akár itt Magyarországon, akár a nagyvilágban. Elosztják ők egymást közt a pénzt, ne aggódj... aki meg már felesleges, vagy ellentétben áll veled, azt félretolják (lásd Dominik Strauss Kanh állítólagos "megerőszakolt egy szobalányt" ügye, amiután lemondott... vagy Bin Laden és az iraki háború. Érdekes hogy a Bin Ladenék és a Bush család ugyanabban az olajvállalatokban és fegyvervállalatokban voltak érdekeltek. A háború alatt ugye ezektől vásárolták a fegyvereket, és mint már a világ nagy része kitalálta: a háború igazi indítéka az olaj volt!)

2013. máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
42%
Azért mert így saját kudarcaikat van mire fogni.
2013. máj. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
38%

Elgondolkodtató az, hogy ha nincs ilyen háttérhatalom, akkor miért jelennek meg ugyan azok a szimbólumok különböző előadóknál, TV csatornáknál, termékeknél, stb..

Elég sok helyen látható a mindent látó szem, vagy a Dávid-csillag, amit azért én nem neveznék a véletlen művének.

2013. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%

Azért mert hiába van demokrácia, az emberek mégis úgy érzik nincs beleszólásuk a politikába.


Ráadásul az országok többségében még a szabad választások látszatára se nagyon adnak.

2013. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%
hasonlítsd össze hogy bánnak a bevándorló zsidókkal és az őslakosokkal és megkapod a választ
2013. máj. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
35%
Túl sok Echo Tv-t néznek, benne Szaniszlóval.
2013. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Én csak abból indulok ki, h munkahelyemen a munkatársak között én vagyok a háttérhatalom.

Szépen óvatosan megrakom a tüzet, a nagypofájú hülyének a szájába adom az én problémáim, persze úgy, h azt higgye, ő találta ki meg a megoldást is

Az lesz, amit én akarok?

Igen!

Ha nem nyeli le a főnök ki viszi a balhét???

Biztos nem én:)

Szal, ha milliárdos vagány lennék én is más ..... verném a csanalat!;)

2013. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!