Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért ítélik el sokan azokat,...

Miért ítélik el sokan azokat, akik nem kedvelnek egyes népcsoportokat?

Figyelt kérdés
Ha szóvá teszem, hogy Nyugat-Európa eliszlámosodik, akkor rasszistának vagyok nyilvánítva, mert nekik is joguk van Európában élni, ez nem csak a fehérek földje... Miért baj, ha valaki meg akarja védeni a ,,saját,, földjét a veszélyes idegenekkel szemben. Ha azt mondom, hogy megmutatok neki egy kisfilmet, amin a francia fehér polgárok maguk beszélnek róla, nem mernek bemenni iszlám városrészekbe, de továbbra is nácistának vagyok titulálva. Véleményetek erről a témáról?

2013. máj. 17. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
há me neket aztat tanították az skolában hogy aztat el kell határolódni! mocskos naczyyyk!
2013. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

A véleményem az, hogy ha valaki youtube videók és barikad.hu cikkek alapján alakítja ki a nagyon alaposan kutatott véleményét azt annyira is kell komolyan venni, mint a fenti oldalakat.


Elhiszem, hogy azt hiszed, hogy minden muszlim egy kőkorban élni akaró terrorista, mert direkt olyan forrásokat kerestél, amik ezzel tömték tele a fejed.


Ettől ez még nem így van, a magyarok se mind idegengyűlölő sorozatgyilkosok csak azért, mert össze tudnék vágni egy klipet a bátaszéki rémről, a cigánygyilkosságok elkövetőiről meg az elmebeteg WoW-os kockáról, aki kiirtotta a családját machetével.

2013. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

"A véleményem az, hogy ha valaki youtube videók és barikad.hu cikkek alapján alakítja ki a nagyon alaposan kutatott véleményét azt annyira is kell komolyan venni, mint a fenti oldalakat. "


Kizárt , hogy onnan tájékozódjon mindenki.

Én már akkor is utáltam a cigányokat amikor még be sem volt kötve a net és nem létezett Barikád , Kuruc meg egyebek.


Az iszlámos dolog tényleg igaz.Nem véletlenül, Franciaországban jóval erősebb a nemzeti radikális , bevándorlás ellenes , nacionalista párt , mint Európa többi részén.

Talán csinálnak egy új forradalmat.Ráférne Európára egy ébresztő.

2013. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Komplikato ***** válasza:
65%
Kedves kérdező a probléma igen is valós, és bár soha nem ismernék be, de a többi történelmi egyház, egy halom szervezett és csoport gyakorlatilag afféle "titkos háborút" folytat Európa el-iszlámosodása ellen, nem kevés pénzhegyeket megmozgatva. Eddig teljesen vesztésre állnak szerintem. Ráadásul nem kávé zaccból olvastam ki, sem agyament weboldalakról, egyik egyházi vezető saját szájából hallottam. Nem írom le melyikéből.
2013. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Komplikato ***** válasza:
67%
3-as amennyire én figyelem a szélső vagy radikális jobboldal kis hazánkat kivéve az egész EU-ban iszlám ellenes franciáktól a svédekig.
2013. máj. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

#3, #4, könnyű bedőlni a 10% igazságot tartalmazó videóknak, mert hajlamos az amúgy témában tudatlan, azt egyáltalán nem megélő néző arra fókuszálni és a maradék 90%-t is igaznak venni, ld. a ti esetetek. Azt hiszitek, hogy Franciaországban konkrét faji háború zajlik, amikor ez csak pár ezer, a másikat szélsőségesen gyűlölő nacionalista/iszlamista esetében igaz.


Veletek ellentétben nekem, ha rövid ideig is (4 hónap), de volt szerencsém egy ilyen általatok halálraítélt társadalomban élni Hágában. Tudod mit csináltak azok a mocsok muszlimok? Éjjel-nappali boltot vezettek. Meg kifőzdét. Meg ingatlanirodát. Meg gyógyszertárat. Tudod mit nem csináltak? Nem terveztek dzsihádot a szomszédot ellen csak mert oldalast grilleztünk a kertben. És nem vágták le a lányaik nagyajkait, csak azért, mert pár hülye Szudánban ezt csinálja. 2,2 milliárd muszlim él a földön. "Fehér" 1,2, ebből a mi értelmezésünk szerinti Európában kb. 650 millió.


Annyira sorozatgyilkos terrorista muszlim az átlagmuszlim, mint amennyire mi vagyunk azok Breivik, a keresztes hadjáratban résztvevő lovagok meg Hitler miatt.

2013. máj. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Végre rá kéne jönni, hogy a nyugatnak jelenleg több gondja akad a az Unió keleti államaiból érkező bevándorlókkal mint a muszlimokkal, Anglia már ott tart, hogy ki akar lépni az Unióból, és olyan híreket is sokkal többet hallani, hogy illegális román telepeket számolnak fel Franciaországban/Olaszországban, mint, hogy az algériaiakkal lenne bajuk (lehet van, de sokkal kevesebb). Én nyugaton lakom már jó ideje, és akárhány angolt megkérdek, biztos, hogy jobban utálja az angolul alig beszélő magyart mint negyedik generációs pakisztánit.

Svédországban általában romák szoktak "szerencsét próbálni" és akármennyire magyarázhatom, hogy azért mert egész nap szemetelnek, meg nem igazán szeretik a törvényeket figyelemebe venni (tisztelet a kivételnek!!!!!!) attól még nem kell minden magyar állampolgárról ezt gondolni, csak 9 év alatt a svédekben is kialakult egy vélemény épp ezért rólunk. Szóval, sohasem értettem, hogy némelyeknek otthon miért pont ez a legnagyobb problémájuk, hogy itt sok a muzulmán.

2013. máj. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Le lehet pontozni, de attól még ugyan ez marad itt nyugaton a helyzet, de egyébként, azért nem lehet népcsoportokat elítélni, még akkor sem, ha a többség, valóban rossz úton jár, mert ezzel azt a kisebbséget aki nem, hátrányosan megkülönbözteted, általánosítasz, sztereotípiákra építesz, és most pl. pont egy olyan dologról írsz amit, még csak nem is tapasztaltál, csak egy videón láttál valamit, amit azonnal el is hiszel, ezzel kezdődik az idegengyűlölet, és a demagógia. Hidd el a bevándorló kérdés itt nyugaton (azt hiszem, kicsit jobban érintett vagyok, mivel itt élek, és ha minden igaz szeptembertől egyetemi szinten fogok ezzel a kérdéssel foglalkozni, tehát nem a kurc.inforól értesülök) sokkalta bonyolultabb mint az otthonról látszódik. Summázva, ha az alapján ítélsz el akárkit, mert annak született (akár etnikai akár vallási szempontból) az eléggé szomorú, és szűk látókörre vall mert arról nem tehetünk, hogy minek születtünk. Ezzel szemben ha a tettei alapján ítéled meg az már jogos. Az iszlám pedig egy vallás, nem lehetsz rasszista, ha muzulmánokat ítélsz el mivel a vallás követői között minden rassznak vannak tagjai. Ha Neked ott keleten valóban ez a legnagyobb problémád, hogy itt sok a muszlim (de mint említettem, a többség még mindig jobban kedveli őket, mint a kelet-európaiakat)csak sajnálni tudlak, szerintem Magyarországon vannak ennél jóval nagyobb gondok is. Az pedig szerintem had legyen a franciák baja, hogy az ő földjükön az elkövetkező 100 év alatt kisebbségbe fognak kerülni, persze más kérdés, hogy ők is "vendégeskedtek" elég hosszú ideig Algériában, Tunéziában és még sok más helyen.

Ha nem lennének ezek a bevándorlók a szociális háló szépen lassan összedőlne, mivel Európa legtöbb országában fogy az őslakosság, így a folytonos bevándorlással lehet csak fent tartani ezt az életszínvonalat. Figyeld meg, most a jobb muszlim barát, míg a bal izrael barát, max 15 év, és pont fordítva lesz ez.

2013. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!