Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Meddig mehet még ez a brutális...

Meddig mehet még ez a brutális mértékű világnépesség-növekedés?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 02:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Amíg 500 millió alá nem csökkenünk. Utána magándiktatúra lesz
2013. máj. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2013. máj. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
A bolygo elbir meg jo par milliard embert. Az mar mas kerdes hogy az eroforrasok egyenletlenul vannak elosztva, de egyebkent lenne hely es eroforras. Szerintem a baj az hogy az emberiseg rohamosan butul mert az a tendencia hogy az iskolazatlanok es alacsonyabb intelligenciaval megaldottak vallalnak joval tobb gyereket igy genetikusan is sokkal tobb a "hulladek". Errol nemreg olvastam egy tudomanyos cikket is, bar csak korul kell nezni es lathato.
2013. máj. 26. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem a természet elintézi. Lsd korona vírus ,vagy ehhez hasonló finomságok (ha az nem valamiylen ember által kreált biológiai fegyver).

van egy határ ,amit nem lehet átlépni. Ezt kéne elfogadnia és tisztelnie mindenkinek ,mielőtt gyakorlatilag megöljük magunkat .

Én nem hiszek Istenben,se a sorsban,de abban biztos vagyok,hogy a bolygónak,a természetnek van egy egyensúlya amit karbantart . Szerintem néhány évszázad,vagy évezred,és erre is talál megoldást. Csodálatos tulajdonképpen :)Így-vagy úgy,de meg fogunk ritkulni .vagy kihalni. Idő kérdése

2013. máj. 26. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Minap olvastam a Mars kolonizacios torekvesekrol egy cikket, a Humans 2 Mars projekt keretein belul kutatjak a Marsi kolonia lehetoseget, mert mint ahogy elhangzott toluk (ha jol emlekszem Buzz Aldrin mondta) "egy 1 bolygos faj nem kerulheti el a kipusztulast" ezert a jovo zaloga hogy mas bolygon is gyokeret verjunk.

Ezen kicsit elgondolkodtam es van benne valami. Viszont bizzunk benne hogy oda mar kivalogatjak a telepeseket, itt a Foldon ez ugye csak a termeszetes szelekcio dolga.

2013. máj. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
A Föld is még eléggé sok embert el tudna tartani, a világűr meg annál is sokkal-sokkal többet. Csak a mi naprendszerünkben jópár bolygónyi nyersanyag van, egy közel kimeríthetetlen energiaforrás (a Nap), hely meg aztán dögivel :)
2013. máj. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kb. 20-30 milliárd főig.
2013. máj. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Majd ha az afrikaiak nem egy almot szülnek.


Ugyanis főleg Afrika ,India ,és a hasonlók növekednek.


Európa , Kelet-Ázsia nem növekszik.

2013. máj. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Elmegyünk 10 milliárdig az évszázad végére, valahol e körül fog tetőzni az emberiség száma, utána elkezd lassan csökkenni.


És a probléma inkább a túlnépesedés egyenlőtlensége.

A fejlett országokban (pl. Németország, Japán, Olaszország, Szlovénia, Magyarország is) csak átlag 1,2 gyermeket vállalnak a nők, míg a szegény helyeken, ahol semmi nincs (pl. Niger, Szomália, Afganisztán, Gáza, Csád) 5-6 gyerek a jellemző.


És a franciaországi, svédországi, brit események mutatják, hogy az sem jó megoldás, hogy akkor áttelepülnek a fejlett országokba.

2013. máj. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amig a fejlet álamok gyogyszerben és lelmiszerben utalják nekik a segélyetket atz afrikaiaknak .

Ha lőszert és régi kupuskákat kapnának hejete népeség csőkenés lene.

2013. máj. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!