Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ilyen bevándorlók miért...

Az ilyen bevándorlók miért nem maradnak a saját országukban?

Figyelt kérdés

Többségében muzulmán emberekre vonatkozik ez. Fel vannak háborodva, hogy miért nincs Saria, miért nem a Korán alapján ítélkezik a bíróság, miért nem muzulmán mindenki, stb stb stb.


Ha ennyire ragaszkodnak az otthoni szabályokhoz, törvényekhez, akkor miért nem mennek haza? Ha én ragaszkodnék a saját országom törvényeihez, akkor nem mennék azért külföldre, hogy csináljam a fesztivált...

Komolyan kinézem a franciákból, hogy ismét csinálnak egy hatalmas forradalmat, de ráférne Európára.

Brüsszelben már karácsonyfát sem lehet állítani.


Hova fog ez vezetni? Nyilván nem fogja Európa hagyni, hogy iszlám legyen, de mikor lesz már az embereknek elege?



Miért nem maradnak az ilyen bevándorlók otthon? Malmö-ben már van olyan autósiskola, ami a Dzsihád (szent háború) nevet viseli. Nem tudnak beilleszkedni, nem is akarnak, a pénzt elvárják, de az "őslakosokat" alsóbbrendűként kezelik.


Nem veszik észre, hogy maguk alatt vágják a fát?



2013. júl. 8. 12:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Öööö, talán azért, mert jobban akarnak élni?
2013. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az ilyeneket miért nem dobják ki az országból? (cigányokat nem tudjuk kidobni, mert állampolgárok)
2013. júl. 8. 12:22
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Azért nem, mert demokratikusság van meg tolerancia.
2013. júl. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ha jobban akarnak élni, akkor minek problémáznak, meg tüntetnek, rongálnak?
2013. júl. 8. 12:24
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

Ne általánosíts. A sáriát és egyéb elborult dolgokat Európába követelő kisebbség nagyon kisebbség, 2-3%-a a muszlim össznépességnek. Ismerek vagy 100-t a térség legtöbb országából, még a keményebbekből is, és összesen 2-ről jutna eszembe olyasmi, hogy netán ők fogékonyak lehetnének az ilyesmire.


Amúgy meg nyilván egyszerű a világszinten jómódú Magyarországról okoskodni, hogy miért nem mennek haza, de egyszerű a válasz: mert otthon nyomorognak, Európában pedig a felemelkedés lehetőségét látják. Mindegyikük, nem csak a dzsihádőrültek, akik a saját közösségükön belül is megvetés tárgyát képezik.


Ennyi erővel azt is kérdezhetnéd, hogy a Londonban havi 300e-ért mosogatók miért nem jönnek haza ugyanezt 80-ért tenni. Ha neked érthető, hogy tőlünk miért mennek Angliába dolgozni, akkor igazán könnyen felfogható, hogy Pakisztánból miért teszik ugyanezt.

2013. júl. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%

Én sem értem.


Amikor én jártam egy muszlim, országban akkor direkt nem mentem kézen fogva a barátnőmmel mert tudom, hogy ők érzékenyek az ilyesmikre.


Tehát nem úgy viselkedtem, mint otthon.

Tekintettel voltam az országukra és az emberekre.


Nem értem, hogy ők miért nincsenek tekintettel ránk , európaiakra?

2013. júl. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

"Ha jobban akarnak élni, akkor minek problémáznak, meg tüntetnek, rongálnak?"


Azért, mert európai jólétet akarnak iszlám kultúrával.

2013. júl. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

"Nem értem, hogy ők miért nincsenek tekintettel ránk , európaiakra?"


Azért nem, mert egoisták. Rengeteg ilyen ember van Magyarországon is, aki simán keresztülgázol másokon, mert jó szórakozás neki, ahogy a másik kínlódik és eszébe nem jutna, hogy ez a másiknak rosszul esik és fáj neki. Ilyenek az erőszakos muszlimok is.

2013. júl. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem vágják maguk alatt. Európa rájuk van szorulva, így sok mindent elnéznek nekik ha meg többségben lesznek onnantól hozzájuk kell majd a keresztény szektásoknak igazodni nem pedig fordítva.
2013. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 rémuralom ***** válasza:
100%

"Brüsszelben már karácsonyfát sem lehet állítani."


Azért ez így túlzás, otthon a kertedben vagy a nappalidban állíthatsz karácsonyfát, csak a városvezetés döntött úgy, hogy a főtéren nem állítanak többet karácsonyfát. Ami ettől még ugyanúgy nevetséges, különösen, ha figyelembe vesszük, hogy bár arra hivatkoznak, hogy ez a muszlimok érzékenységét sértHETi, ennek ellenére a muszlimokat természetesen elfelejtették megkérdezni, hogy valóban sérti-e őket vagy sem. Nekem egyébként van egy olyan érzésem, hogy a legtöbb muszlimot nem zavarná a karácsonyfa a főtéren. És ugyanezek a muszlimok a Sariát sem kívánják ide.

2013. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!