Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » AZ Egyesült Királyságban...

AZ Egyesült Királyságban miért utálják ennyire a lengyeleket?

Figyelt kérdés

Voltam már kint párszor, és mindig hallottam, hogy nem szeretik azokat, akik nem tudnak(meg nem is akarnak) beilleszkedni, meg az európai bevándorlók közül a lengyeleket utálják a legjobban.

De nem csak London környékén, Skóciában is.


Mit csinálnak a lengyelek ilyen rosszul? Én úgy tudom, hogy nem a viselkedésükkel van a probléma.


Akkor mivel? Mi a probléma a lengyelekkel? Sokan mondták, hogy nem problémás a viselkedésük. Akkor?



2013. júl. 19. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokan vannak. Nagyon sokan. Ráadásul együtt nyomulnak, alig vegyülnek és jó pár évvel le vannak maradva.
2013. júl. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy elég sok munkát elvesznek, nyomulósak, meg ahogy írták, sokan vannak.
2013. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy holland egyszer azt mondta, hogy ők azért nem kedvelik őket, mert elveszik tőlük a munkát.

A cégek mindig a lengyelt veszik fel először, mert olcsóbb, de ugyanolyan jól képzett, mint egy holland.


Szerintem a briteknek is ez a baja.

2013. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én valami olyasmit is hallottam, hogy komplett városrészeket, ahol ők vannak többségben, alakítanak át mini Varsóvá. Ez igaz? Vagy ezt hogy kell érteni?
2013. júl. 19. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Lengyelország egy homogén nemzet, az ország lakosságának 98%-a lengyel. Ők idegen népekkel nem keverednek. Külföldi tartózkodásuk idején felerősödik bennük a nemzeti összetartozás, és ahogy előttem is írták városrészeket népesítenek be. Lengyelek jól képzettek és a jól képzettség kategóriájában a legolcsóbb munkaerő. Egyesült Királyságban már minden bevándorlót utálnak.
2013. júl. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A britek sose voltak oda a külföldiekért (ez közhely), most épp a lengyelekre haragszanak. Amúgy nyugodtan megtilthatták volna nekik a munkavállalást 2011-ig, csak éppen hülyék lettek volna. Akik köpködnek a lengyelekre, főleg azért teszik mert ez a divat náluk vagy éppen ismernek lengyeleket akik ilyenek vagy olyanok. A statisztikák viszont elég durván ellentmondanak a huhogóknak. A kelet-európai bevándorlók viszonylag fiatalok, sokkal kevesebben munkanélküliek mint a helyiek, apró töredékük vesz fel segélyeket és erősítették a brit gazdaság erejét, versenyképességét.
2013. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Politikai divat, nincs probléma velük, csak a lusta képzelten surmó angoloknak van gondja velük, akiktől "elveszik a munkát" (amit egyébként fent említett angolok széles nagy csoportja nem is hajlandó / képes megcsinálni).


Most éppen az európaiak a hunyók, meg Anglia, idézem, "hátat fordított az indiai tehetségnek" (ez utóbbitól sikítva röhögtem egy fél napig).

2014. dec. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!