Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az oka, hogy Franciaországb...

Mi az oka, hogy Franciaországban gondok vannak a nem európaiakkal, de a szomszéd Németországban nincsen baj velük?

Figyelt kérdés

A napokban volt több agresszív összetűzés is Párizsban.

A bevándorlók autókat gyújtottak fel, illetve téglákkal, kövekkel ostromolták az egyik rendőrkapitányságot és a végén azt is felgyújtották.

Arra felé nem ritka az ilyesmi.

Egyes francia területeken botrányos a közbiztonság is.


Németország felől meg semmi ilyesmit nem hallani, hogy gondok lennének.

Nem volt autó gyújtogatás meg hasonló, a közbiztonság is elég jónak számít.


Mit csinálnak a franciák rosszul, vagy mit csinálnak a németek jól?


Jártam turistaként, mind a kettő országban,franciáknál figyelmeztettek , hogy bizonyos területekre ne merészkedjek.



2013. júl. 21. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert Németországnak nem volt a fél arab világ a gyarmata, a franciák az ex-kolóniákról kapják(ták) a bevándorlókat, nem random pakisztáni meg jemeni emberekről beszélünk. De már a problémás muszlimok nagy része állampolgár (sokan születésüktől fogva), így nem is lehet bevándorlóknak hívni őket.
2013. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én úgy hallottam, franciaországban a franciákkal is gond van, csak nem nyilván teszik szóvá :P segélyekből élnek és nem dolgoznak "aljamunkát" hiába lenne, és hiába keresnének vele jól.
2013. júl. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Németország felől meg semmi ilyesmit nem hallani, hogy gondok lennének.

Nem volt autó gyújtogatás meg hasonló, a közbiztonság is elég jónak számít.


Még most. Miért gondolod,ha nem egyszerre jönnek a bajok,akkor csak egy helyen lehet?

2013. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Belgiumba,Bukarestbe,Prágába sem voltak gyújtogatások. Akkor ott is minden jó ezek szerint.
2013. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

21:01 utóbbi kettőben nincsenek arab bevándorlók, Belgiumban nem tudom.


Németországban főleg törökök vannak, nem arabok, és azok vendégmunkásként érkeztek eredetileg, tehát célzottan dolgozni engedték be őket, nem csak a szociális juttatások miatt bevándoroltak be. Ezért egy fokkal jobbak, mint a francia arabok.

2013. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!