Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A francia cégek mitől zuhannak...

A francia cégek mitől zuhannak ennyire?

Figyelt kérdés

Főleg erre kettő híresebbre gondolok.

Az egyik az Alstom (tőlük származnak az új metrók), a megrendelései 30 százalékkal estek vissza.

A bevételük is csökkent.


A másik cég a Renault ,ők is nagyot zuhantak.


Főleg az Alstomon lepődtem meg.

Az egyéni véleményem szerint jó termékeket gyárt.

Ültem már TGV vonaton ,kényelmem és több szempontból is igen magas színvonalú.

A baleseteket tekintve is , szinte alig volt halálos áldozata 30 év alatt, ezzel szemben a német ICE sorozatnak több, mint 100 halálos áldozata volt.


Az új budapesti metrót is próbáltam ,ezt is magas színvonalúnak ítélem.


Mi lehet a bajuk?



2013. júl. 26. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:

"A másik cég a Renault ,ők is nagyot zuhantak. "


Az autók piacán viszont az első félév legjobban teljesítő a PSA konszern volt (Peugeot-Citroen).

2013. júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért ez nem teljesen így megy, ahogy te elképzeled. 2 cégről csak puszta nyelvtani helyesség szerint lehet olyan kérdést megfogalmazni, ami a "francia cégekről" szól. Nem zuhannak a francia cégek, ez a kettő teszi azt.


Nyilvánvalóan a gazdasági világválság miatt, ami a transzportipar minden ágát a földbe döngölte. Az állampolgárok pont azon része, aki Renault venne (alsó-középosztály, középosztály), került a legnagyobb bajba így veszi arányosan a kevés autót. Az Alstom termékeinek használatához meg mindenhol méregdrága beruházások kellenek, amiben ők ugye csak a másodlagos szereplők (előbb kell eldönteni, hogy legyen új villamos-, metró- vagy vasútvonal).

2013. júl. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!