Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A szlovákok, románok, csehek,...

A szlovákok, románok, csehek, szerbek stb mire fel "árjáskodnak"?

Figyelt kérdés
Például ha meglátok interneten mondjuk youtube-on egy szerb nácit, elfog a röhögés.
2009. okt. 23. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert náluk is vannak ilyenek,mint nálunk pl. a Gárda.Tőlük is elfog a röhögés.Ma ez a divat.
2009. okt. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szóval a balkáni népek azért árjáskodnak mert mi is. o.O
2009. okt. 23. 22:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem árjáskodom. És ugyanolyan röhelyes egy némettől is. Szűklátókörűek. Nem látják hogy a világon bármerre mennek más emberek élnek más a nyelvük más a kinézetük mások a szokásaik.
2009. okt. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A kisantant nacionálsoviniszta ideológiái és mozgalmai az erőteljes hungarofóbiában gyökereznek. Ezt öntik le jó eséllyel egy kis hitleri fajelmélettel (függetlenül persze attól, hogy ők szlávok, és a Kárpát-medence nem az ő életterük a hitleri értelemben), plusz az éppen aktuálisan náluk futó megmondóember szavaival.

És igen, megértem, hogy elfog a röhögőgörcs. :)

2009. okt. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, teljes joggal teszik, ugyanis ők mind-mind indoeurópaiak. Azaz árják. Egyedül a magyarok nem azok. Kapisgálod?
2009. okt. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Árja, a németek röviden a nemzsidó európaiakat nevezték így. Amúgy hungarista vagyok, de az előttem szóló igazat írt: a szlávok, a germánok, a latinok, stb. mind indoeurópai népek, mi magyarok viszont nem vagyunk azok. Rögtön hozzáteszem, mongolok sem vagyunk, nem is voltunk, mert a legősibb magyarság a turanid népekből származik, akik türk fajúak voltak, és fehér emberek, de nem indoeurópaiak!

Egyébként a mítoszokban is az ellentét ott van Irán és Turán népei között. Irán az árják földje, a letelepedett népeké, Turán a nomadizáló népeké, amilyenek mi is voltunk.

2009. okt. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én it élek a délvidéken. nem mindegyik szerb ilyen. csak a menekültek nacionalistàk - csetnikek. azok kultura nelküliek. m0st nemakarok mesélni ròluk nehogy kizàrjanak. d nemtudnak ök semit. vajdasàgbòl élnek, mert nàluk a hegyekbe nincsen semi. amikor szerbiàbòl fdljötek ide nemtudtàk mi a csap, mi a cserépkàlxha. azt hitèk kripta. kivàgtàk a hàztetöt és a szobàban gyujtotak tüzet. m0ndjam még? piszkosan tetüsen kerültek ide.
2009. okt. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mondhatod nyugodtan, hallgatjuk.Természetesen nem minden szerb, román stb náci.
2009. okt. 28. 09:57
 9/11 A kérdező kommentje:

"teljes joggal teszik, ugyanis ők mind-mind indoeurópaiak."


Én nem erre az értelmezésre gondoltam az árja szóval kapcsolatban.


Amikor utánajártam ennek az árja dolognak akkor azt a magyarázatot találtam hogy 3 fajta nép létezik:Kultúrateremtő (ők az árják), kultúraörző, és kultúraromboló.

Enyhén szólva a románok, cigányok(akik indiai nép, tehát a te értelmezésed szerint árják) nem kultúraépítők.


Meg még ott van a hitleri értelmezés miszerint akinek nincs 4 felmenőig zsidó a családjában árjának számít.

2009. nov. 1. 15:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát én olvastam a Mein Kampf-ot csupán kiváncsiságból. A könyv szerint mi magyarok is árják vagyunk, hiszen már több mint 1000 éve vagyunk itt. "Vérünk már nem a régi" :D Amúgy Hitler a szlávokat is utálta valamiért :p legalább is úgy tudom, ha nem akkor hülye paraszt vagyok :D:D:D
2009. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!