Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik országokba a legnehezeb...

Melyik országokba a legnehezebb illetve legkönnyebb állampolgárságot szerezni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

a legkönnyebb: külföldi zsidónak Izraelbe.

legnehezebb: szerintem Észak-Korea. Nem sok emberről hallottam aki fel akarta venni :D

2013. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Észak Korea ez LOL ki akar mán oda menni, max valami amcsi kém vagy ilyesmi.
2013. aug. 1. 13:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Észak Koreába valóban nehéz, nem csak állampolgárságot szerezni de még bejutni is. Szerintem nem akarják, hogy bevándorlók árasszák el az országot mint az Usát, mert oda tényleg szinte képtelenség bemenni.
2013. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Észak Korea ez LOL ki akar mán oda menni, max valami amcsi kém vagy ilyesmi."


Én például oda szerettem volna letelepedni, mert még nem fertőzte meg a nyugati kapitalizmus mocska, viszont ne hidd, hogy könnyű bejutni. Ha olyan egyszerű lenne már mindenki ott élne.

2013. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szerintem meg az olyan országba mint É.K. épp eszű ember nem menne, a kommunista diktatúrát mihamarabb le kellene bombázni és megdönteni, azokat pedig akik tovább támogatja le kellene csukni.
2013. aug. 1. 15:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy körözve és befektetsz fél millió eurót Montenegróba, automatikusan megkaphatod az állampolgárságot. Bár talán már felfüggesztették ezt a 2010-es programot.


Szingapúrban is van valami hasonló könnyítés az üzletembereknek.


Ha nincs sok pénzed eu-s állampolgárként talán a brit állampolgárság lehet a legegyszerűbb. Ezt találtam:

A magyar allampolgarok 5+1 ev jogszeru es negszakitas nelkuli az Egyesult Kiralysagban toltott ido utan igenyelhetik a brit allampolgarsagot.

A jelentkezes beadasa elott a kovetkezo felteteleknek kell megfelelni:

- 18 vagy afolotti eletkor

- Cselekvokepesseg

- A jelentkezo a kesobbiekben is az Egyesult Kiralysagban szandekozzon elni vagy tovabbra is a korona szolgalataban alljon egy olyan nemzetkozi szervezet munkatarsakent, melynek az Egyesult Kiralysag is tagja vagy egy az Egyesult Kiralysagban alapitott cegnek vagy egyesuletnek dolgozzon.

- Elfogadhato angol nyelvtudas

- Elegseges tudassal kell rendelkezni az Egyesult Kiralysagban valo eletrol!

2013. aug. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!