Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU parlamentben ennyire...

Az EU parlamentben ennyire unatkoznak?

Figyelt kérdés

[link]


Mi az, hogy a víz nem oltja a szomjat?


Előírták egyszer az uborkának, hogy hogy görbüljön meg. Aztán jöttek azzal, hogy nótaszóra kell fejni a tehenet, a disznót el kell altatni levágás előtt.Nem beszélve, az összkomfortos tyúkketrecről. Most már a víz nem oltja a szomjat?



2013. aug. 14. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Lehet hogy nem az antalvali-ról kéne tájékozódnod? (nem, nem a kurucinfó az alternatíva)
2013. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom ezzel az a céljuk, hogy a vízhez való jog megszűnjön, mint alapvető emberi jog. Más értelme nem hinném, hogy lenne...
2013. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Azzal egyet kell értenem , hogy a víz tényleg nem a legjobb hidratáló anyag, DE amit az EU-ban csinálnak az már nevetséges,m én azt gondolom, hogy most már tényleg kezdünk ott tartani, hogy több a kára, mint a haszna...
2013. aug. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]


Szerintem ,ezzel az a cél, hogy bizonyos vállalatoknak még több profitot csináljanak.

2013. aug. 14. 11:48
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
kedves második az orrodtól nem látsz, nyilvánn védd csak EU-t. Már csak hülye nem látja mire megy ki az EU politika, köztük te is. A kuruczinfo pedig nagyon rendben is van. Veled ellentétben.
2013. aug. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

# 5:

Hát, ez kizárt dolog, mert nem tudom...


Miről beszélsz? Ki védte az EU-t? Csak leírtam a véleményemet az üggyel kapcsolatban. Előfordulhat, hogy tényleg agyadra ment a kuckuruc. Én már évek óta nem olvasom, neked is lehet, hogy pihentetned kéne...

2013. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Andizsuzsi ***** válasza:
0%
Kedves kérdező! Roppant naprakész vagy. Másfél évesek az általad belinkelt cikkek. Tapasztaltál azóta valami változás vízügyben?
2013. aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, olvasd össze az indexes cikket az antalvalissal. Egyáltalán nem ugyanazt írják... csak értelmezd.
2013. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 rémuralom ***** válasza:

"Gondolom ezzel az a céljuk, hogy a vízhez való jog megszűnjön, mint alapvető emberi jog. Más értelme nem hinném, hogy lenne..."

"Szerintem ,ezzel az a cél, hogy bizonyos vállalatoknak még több profitot csináljanak."


[link]


Persze, amiből valakinek profitja lesz, az biztosan az ördög műve... Arra még nem gondoltatok, hogy miközben a csapból is az folyik (hehe), hogy milyen kevés ivóvíz áll az emberiség rendelkezésére, addig úgy pazaroljuk a vizet, ahogy csak bírjuk? Ezt valahogy meg kell oldani. Persze sanszos, hogy előbb fogjuk megoldani nagy mennyiségű tengervíz ihatóvá tételét, mint hogy lemondanánk a pazarlásról, de attól még keresni kell az alternatív megoldásokat is, mert egyszer majd azon kapják magukat a dédunokáink, hogy a tengereket is kiitták.

2013. aug. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A határozat nem azt jelenti ki, hogy nem oltja a szomjat vagy nem hidratál, hanem azt, hogy nem képes csökkenteni a kiszáradás kockázatát. Ezt gondolom a pármai konferencián résztvevő 21 tudós jobban tudja, mint a gyakorikérdésekre irogató bioszból 2-es értelmetlenségiek. Többet a linken érdemes olvasni a dologról, ne a véleményoldalakról tájékozódj ahol szintén buta emberek mondják el a véleményüket, hanem hivatalos forrásból: [link]

A döntés alapvetően egy reklámszöveg miatt született, várhatóan 0 hatása lesz bármilyen más területre.

2013. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!