Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Zsidó kritika Japán atomtámadá...

Zsidó kritika Japán atomtámadások felé, a zsidók tényleg ennyire félszeműek?

Figyelt kérdés

Tv-ben volt egy összeállítás az atombomba megemlékezés kapcsán. Olyan holokauszt dejavu-m kezdett lenni, tán annyi különbséggel hogy a japánokat jobban sajnálom mert az ő esetüket nem lehet elhazudni, túl misztifikálni, túl becsülni. Már csak röhögtem rajta amikor az összeállítás végén beszúrták egy zsidó újságíró véleményét, miszerint ő már nagyon unja ezt az atom megemlékezés dolgot, és burkoltan utalt, lehetett tudni, hogy szerinte a japánok megérdemelték. Feltettem hangosan magamban a tv előtt hogy de hisz mi mindenki más, ne zsidók, is rohadtul unjuk a holokauszt dolgot, még sem mondhatunk hasonlót.

Azért ez nem undorító hogy pont egy zsidó mond ilyet, akinek a leginkább együtt érzőnek kéne lennie? Vagy esetleg ennyire nem bírják a konkurenciát, amikor 1 napig mást kéne sajnálni? Persze hozzátették hogy már aznap kirúgták, de nem több. A japánoknak ez nem tetszett, de nem is tettek többet. Ellenben ha mondjuk egy magyar mondott volna hasonlót akkor nem hogy a kirúgás nem lett volna elég, meghurcolták volna a médiában, meg még kitalálnák róla hogy náci parancsnok volt valamelyik lengyel gettóban.

Csak nekem röhejes már ez a koncon marakodás a részükről? :D



2013. aug. 19. 15:40
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
47%
Egyetlen egy zsidó újságíró mond valamit, és te az egész zsidóság véleményeként értelmezed? Hát gratulálok az értelmi képességeidhez:D A hülyéket kellet volna elgázosítani, akkor ma jobb lenne a világ:D De te úgy is megmagyarázod, hogy az összes zsidó rossz, menj és írj kurucra:P
2013. aug. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
66%
Most ez mégis kit érdekel ha egy ismeretlen zsídó újságiró mondot egy ilyet? Ja csak téged.
2013. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
52%
Arról nem is beszélve, hogy a holokausztot valahogy mindig a revizionisták hozzák fel, akármi is legyen a téma. Én nem nagyon láttam holokausztos kérdést, amit zsidó tett volna fel, de a revizionisták állandóan sírnak, hogy mindenki a holokausztról beszél, holott állandóan ők hozzák fel a témát.
2013. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
50%

Én nem lepődök meg ilyeneken.


Köztudott, hogy a zsidók iszonyúan pofátlanok,gátlástalanok.Valószínű ilyennek nevelik őket kiskoruktól.


Továbbá, a többségi igen nacionalista.

2013. aug. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
58%
Most volt egy megemlékezés a japán katonákra akik elestek a 2 vh-ban.Amiben az a bibi hogy a japánok tartották megszállás alatt koreát és kína egy részét,vagyis ők voltak az agresszorok.Ez minden évben balhés.Nem ezzel kevered-é?
2013. aug. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Félszeműek?
2013. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
69%

[link]



Így szólt az izraeli kormánytisztviselő:"Japán megérdemelte az atomot"


Szóval, ezt nem csak egy neve nincs újságíró gondolja így.

2013. aug. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
73%

Ööö izé


"miniszterelnöki hivatal sajtókapcsolati osztályának közösségi médiáért felelős tisztségviselőjét"

Magyarul olyan mitnha xpisti23 mondana nálunk valamit. Valódi politikai szerepe nincs a fickónak, úgyhogy nem tudom miért kell belőle hisztit csapni. Egyszerűen idióta. Kirúgják érte aztán kész.

2013. aug. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 tetro ***** válasza:
41%
hanem egy neve sincs tisztségviselő.
2013. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Lehet hogy avval keverem, csak inkább írtam újságírót mint valami főmuftit. Félszemű alatt azt értem hogy az egyik szeme észreveszi amit kell a másik meg nem. Az egyik szeme látja a zsidó holokausztot, a másik szeme nem a japánt.

És azért tűnhet általánosításnak hogy az össze zsidóra értem, mert érdekes semelyik másik nép sem reagált ilyen gonoszságot mint egész véletlenül pont a zsidók. Pont nekik kéne nagyban egyetérteni, erre pont ők az egyetlenek akik még bele is rúgnak a japánokba, nem érzitek itt az iróniát vagy mit? :D

De ha én azt mondanám hogy a zsidók megérdemelték a holocaustot és mit kell őket annyira sztárolni, már nagyon unjuk, akkor úristüünnn mit kapnék a fejemre.

De a zsidó védőknek most sincs önkritikájuk, nem azt mondanák hogy ez tényleg csúnya dolog volt tőlük, hanem engem kezdenek el szidni hogy holokausztozok meg zsidózok :D Szánalom az egész banda úgy ahogy van. Higgyétek el én lennék az első aki szeretné elfelejtetni a holokausztot de minden hétre jön egy emléknap, képviselői seggnyalás ami engem irritál. Nem azon kell felháborodni hogy valakinek elege van ebből a bűntudatkeltésből, hanem tényleg abba kéne hagyni és akkor nem lenne probléma.

2013. aug. 19. 16:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!