Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Már volt lágerőrökre is...

Már volt lágerőrökre is "vadásznak"?

Figyelt kérdés

[link]


Kik a következők?A vasutasok?



2013. aug. 27. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

szerintem is megdöbbentő. aki bűnös volt OK. de akit odarendeltek és nem kegyetlenkedett csak az őrtoronyba álldogált az nem bűnös! de már ugye szakácsot is elővettek már... nevetséges.


ugyebár a bosszú népe...

2013. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 rémuralom ***** válasza:

Igazából szerintem bűnrészesnek tekinthetők, bár nem vagyok jogász. A szakács lekapcsolásakor én is kissé furcsán néztem, túlzásnak éreztem, de az őrökre rá lehet húzni a bűnrészességet. Ha egy rablóbanda betör egy házba, és egy embert az ajtóban hagynak őrködni, hogy szóljon, ha valami gyanúsat lát, akkor az az egy őrszem ugyanúgy részese a rablásnak, mint a többiek, annak ellenére, hogy ő be sem tette a lábát a kecóba. Auschwitzben pedig még csak nem is betörések zajlottak, hanem annál csöppet súlyosabb bűnök.


Azonfelül pedig még pár év, és vége a zsidó bosszútól való folyamatos rettegéseteknek. Pár év, és meghalnak az utolsó emberek is, aki bármilyen formában (foglyot kivéve) valamelyik koncentrációs táborban tevékenykedett. Onnantól kezdve nincs több per a témában, megnyughat mindenki lelkiismerete.

2013. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
5%

Cuki ez a mentegetés, meg a logika igény szerinti kifacsarása. Persze ha cigány rablóbandáról lenne szó, akkor még azt is lámpavasra akasztanátok, akinek a háza előtt találkoztak a rablás előtt.


Jóhogy nem azzal érveltek, hogy mivel gázkamrákkal ölték a zsidókat ezért sok náci nem ölt saját kézzel, tehát ártatlanok.

2013. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3. Ez hülyeség.


Aki az elgázosításért felelős közvetlenül az bűnös, természetesen.


Aki őrként szolgált az nem.Egy kis neve nincs őr vagy szakács aki úgy mond "senki" nem volt akkoriban ő mit tehet ezekről a szörnyű dolgokról?

2013. aug. 27. 23:02
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Mocskos zsidók!
2013. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Ha egy rablóbanda betör egy házba, és egy embert az ajtóban hagynak őrködni, hogy szóljon, ha valami gyanúsat lát, akkor az az egy őrszem ugyanúgy részese a rablásnak, mint a többiek, annak ellenére, hogy ő be sem tette a lábát a kecóba."


Az az őrszem önként vállalta te marha!

2013. aug. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

"Persze ha cigány rablóbandáról lenne szó, akkor még azt is lámpavasra akasztanátok, akinek a háza előtt találkoztak a rablás előtt. "


Én még azt is aki szülésüket levezette.

2013. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Komplikato ***** válasza:

"de akit odarendeltek és nem kegyetlenkedett csak az őrtoronyba álldogált az nem bűnös!"


Emlegetett "üdülő tábor" nem arról volt híres, hogy sima sorállományú katonákkal töltötték fel az őrhelyeket. Sőt, fontosabb részeken eleve csak SS arcok mehettek, akiket 12-18 hónap után "nyugdíjaztak", azaz majdnem olyan jól jártak mint a tábor többi lakója ...

2013. aug. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Komplikato ***** válasza:
92%

"mivel gázkamrákkal ölték a zsidókat"


Már megint a legenda?

Mert nyilván "csak" zsidókat öltek a nácik.

nem öltek lengyeleket, spanyolokat, franciákat, németeket, nem volt a lágerben külön jelzése az egyházi(!) személyeknek, stb. Tudom, hogy ők "nem számítanak", mert csak pár százezren voltak, de azért ...

2013. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szimplán undorítónak tartom ezt a "nácivadászatot". Meg nem látom értelmét annak, hogy mi értelme 90+ éves, félig halott emberek ellen pereskedni, de valakinek biztos nagy üzlet.
2013. aug. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!