Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amerika megtámadja Szíriát!...

Amerika megtámadja Szíriát! Mit szóltok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 20:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem értem USA mit bohóckodik, támadja meg aztán kész. Eröfitogtatás meg megfélemlítés ez, semmi más. Ezt mindig eljátsza valamelyik országgal. Nem volna jó az ott lakóknak a háború, ez tény, de az is, hogy amerika folyton kényszeresen támadni akar valamilyen országot. Õszintén szólva unalmas az is amit napok óta a médiában müvelnek.
2013. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
11#: Csinálja a cirkuszt, de nem mer lépni mekkora hang már. Ha én leválthatnám, még az oroszoknak is neki mennék. Ha emiatt kihal az emberiség, akkor ennyi volt, de legalább látványosan lenne vége.
2013. aug. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Hát az oroszoknak annyira nem mennél neki mert szárazföldi haderőben csak 3x nagyobb az orosz, ha meg atombomba és hasonlók is játszanak teljesen mind1 akkor mindenki hal.
2013. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ez már nem erőfitogtatás, ahogy az Észak-korea esetében volt, és nem is arról szól, hogy az USA nagyon sajnálná azt az 1400embert.Viszont ha az USA megtámadja Szíriát még mielőtt az Oroszoknak bizonyítékot küldenének arról, hogy a kormány támadt Szarin gázzal, és a Putyin bepöccen, akkor csúnya világ lesz itt... Arról nem is beszélve, hogy mi van akkor, ha Irán is beszáll, mondjuk Kína társaságában?(persze erre nem sok esély van)
2013. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
De Obama nem látja a következményeket? Én egy jó fej pasasnak tartom, de miért szítana háborút feleslegesen, ha tényleg nem érdekli az az 1400 ember...
2013. aug. 31. 21:51
 16/23 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. Olajt nem nagyon fognak Szíriából szerezni, úgyhogy szerintem ez kilőve. Talán félnek attól, hogy a felkelők átveszik az irányítást és elkezdenek szövetkezni az al-Kaidával. Nyilván hadászati szempontból az sem jön rosszul az USA-nak, hogy lesz egy területük az Arab félsziget közepén, körülvéve egy csomó ellenséges országgal.
2013. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 bakur12 ***** válasza:
Ti nem hallottatok rola, hogy ha lesz egyaltalan tamadas, csak legi csapas lesz?! Szarazfoldi csapatok nem fognak Sziria teruletere lepni csak par szaz tomahawk raketat fognak bevetni az infrastruktura ellen s ezzel meggyengitik Assadot amibol majd az lesz, hogy a felkelok legyozik s lesz egy uj vezeto. Remelhetoleg az elnokot is megprobaljak kivegezni bombaval de az ketseges, hogy sikerul.
2013. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Obama olyasmit mondott, hogy lesz támadás, lehet holnap, lehet jövö héten, lehet egy hónap mulva... Ez aztán a profi nyilatkozat...Szerintem az egész világ arra vár, hogy történjen már meg a támadás, vagy mondja azt hogy sorry, nem lesz semmi, csak stresszeltem a világot kicsit.
2013. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

# 17-es: Ez az USA terve, de biztosan gondoltak arra is, hogy Szíriának is van hadereje, amit bizony be is fog vetni.Más kérdés, hogy ebbe gyorsan bele fognak halni.

# 18as: Azt nem mondhatja, hogy holnap fél 12kor 40 db tomahawk rakétával kezdjük támadni Szíriát...

2013. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Miért ne mondhatná? Miért fenyegetözik ha semmit nem tesz?
2013. aug. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!