Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szíriai lázadók beismerték,...

Szíriai lázadók beismerték, véletlenül sütötték el a vegyifegyvert, Amerika váltig állította a szír kormány a felelős? Pofára esés után valami bocsánatkérés egy majdnem háború kirobbantása miatt vagy valami?

Figyelt kérdés
A világ felé egy sorry vagy valami hogy ekkora fekália vihart kavartak a semmire, az agresszív franciák is jól beégtek. Valami megkövetés az szír kormány, nép felé? Lázadókat elítélni vagy valami?

2013. szept. 4. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Egy Youtube videó nem tény. Akár én is csinálhatok egyet, ahol beismerem, hogy én vezettem a gépet 911-kor stb. attól ez még nem lesz tény.
2013. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valóban. Attól hogy valamit csak úgy mondanak/írnak az még nem biztos hogy tény.


Másrészt én ugyan már megnézném annak a vegyifegyvernek kezelőpaneljét. Rászállt egy légy a "Launch" gombra és le akarták csapni vagy mi a fene hogy véletlenül sütötték el? Ha meg tényleg véletlenül sütötték el akkor inkább rohanják le őket, nehogy már ilyen gyökerek kezében legyen vegyifegyver akik teljesen véletlenül kiírtanak egy fél várost mert valaki a dagadt seggével ráült az indítógombra.

2013. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy egy olyan csoport kezébe kell adni a hatalmat, akik "véletlenül" vegyi fegyvereket sütögetnek el? Ez akkora kamu, hogy szakad a plafon.
2013. szept. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Salamon Bálint ***** válasza:
Én is olvastam egy cikket, amiben valaki hallott valakitől és amiben állítólag ez-meg ez történt. Na, ennél még a szenilis szomszédom is hitelesebb sztorikat szokott előadni.
2013. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez hogy ha az ellenzékiek véletlenül vetettek be vegyi fegyvereket, szerintem is hihetetlen.


De ha be is bizonyosodik, hogy nem a szíriai kormány a felelős a vegyi támadásért, Amerikai úgy is ragaszkodni fog saját álláspontjához, hogy indoka legyen a háborúhoz (ahogy az történt Irakban is). Bocsánatkérés biztosan nem lesz, a háború viszont nagyon valószínű.

2013. szept. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Komplikato ***** válasza:

Ez nem az a hír amiért szétsavazta ma a sajtó az MNO-t, hogy ellenörzés nélküli hülyeséget terjesztetett?


5-ös a helyzet az, hogy nem egy vegyi támadás volt. Ugyebár most volt szó a fazonról aki bizonyítékokat nyújtott be egy áprilisi támadásról is. Meg volt infó róla, hogy ezen bizonyos vegyi támadás több lakott területet is ért, a röpke 1400 áldozat az csak a legnagyobb ilyen volt. Egyébként a vegyi támadás utáni videók nagyon megrázóak, van kint komplett sorozat a YouTube-on. Se a készítők, se az segíteni akaró EÜ személyzet nem élte túl ...

2013. szept. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!