Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit lehet tenni Európa egyre...

Mit lehet tenni Európa egyre erősebb iszlamizációja ellen?

Figyelt kérdés
A keresztény vezetők csak behúzzák fülüket-farkukat, a bevándorlók pedig egyre többen vannak és egyre jobban teret nyernek. A bevándorló (főleg arab) népek pedig hangosan hirdetik, elfoglalják Európát (régebben láttam egy képet, az arab emberke "Britain is Muslim" szöveges zászlót rakott ki az ablakából). Európa az öngyilkosság felé halad? Újabb Toursi csata? Mit lehet tenni ez ellen?
2009. nov. 3. 21:15
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
34%

hát eléggé elborult vagy, nem értem én ezt a baromságot, hogy jájj külföldi meg ilyenek, ekkora egy marhaságot de tényleg.

A cigányokat utálom, őket kipaszíroznám, de a többi külföldivel nincs bajom. Mi a franc bajotok van a többi külföldivel, nem csinálnak semmi rosszat. jah tudom "Elveszik a munkááát!" ugyan, nem a külföldiek miatt nem találtok munkát.

2009. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
71%

nem hinném,hogy ezen nekünk kell aggódni.

A franciáknál élnek 5M-an.Majd a liberalizmus szövege alatt elintézik.

Én pl. felháborítónak találom,hogy a kendőt be akarják tiltani.

2009. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
65%
Kit érdekel a vallás. Engem úgyanúgy idegesít egy vakhitű muzulmán mint az ilyan vakhittű keresztények mint te.
2009. nov. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
81%
Egyszerűen divat most parázni az iszlámtól pedig a 150 éves török hódoltság allatt is itt voltak. Engem az elvakúlt vallási fanatikusok zavarnak. Például az ilyen kérdések.
2009. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 cynic ***** válasza:
43%

21:35 Az a baj, hogy nem látod a világméretű problémákat. Ami nálunk a cigányok képében jelentkezik, az nyugatabbra a muzulmán/török bevándorlók tevékenykedése.

Van egy Németországban élő magyar ismerősöm. Ő aztán nem vádolható rasszizmussal, tipikusan liberális gondolkodású. Mégis azt mondja, hogy a törökök ott "rossz helyen vannak", képtelenek viselkedni, asszimilálódni, olyan tipikus bűnöző-fajták, mint itt a cigányok. Ez a legnagyobb baj velük. Bizonyos muszlimok egyébként árulóknak tartják őket, amiért elhagyták a hazájukat, amivel én teljesen egyetértek.


Ja, a problémát a bevándorlásra vonatkozó törvények erőteljes szigorításával, az immigránsok kiutasításával lehetne megoldani. Mit lehetne, KELL! Nem mentség az, hogy ti nem vagytok keresztények. Nem a vallás, hanem az egész európai, fehér/árja kultúra forog kockán.

2009. nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
32%
22:40 fehér/árja dögöl' meg.
2009. nov. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
40%
nem olvasol túl sok kurucinfót?
2009. nov. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
51%

A második világháborúban a fehér faj saját maga ellen harcolt, és le is győzte magát.


Adolf Hitler azt ami most megy(európát ellepik a bevándorlók)megjósolta, ő mondjuk ezt pár száz évvel későbbre tette.


Nem rég voltam Angliában és ijesztő volt, hogy európában egyedül vagyok fehér a metrón.


Nem vagyok nácifasisztarasszista, de azért le lehet pontozni :)

2009. nov. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
44%

lepontozatalk normális az ilyen az europaiak kihalnak lassan a helyüket bevándorlok veszik át ezért sokkan még 1 náci korszakot akkarnak. Pedig csak lehet hogy a túl civilizált az életünk amibe 2 gyereknél több nem fér el.

Nekem sincs több mert csak 2-nek tudom biztositani anyagilag azokat a feltételeket amitől eurpában elfogadgyák és melót talál. DE ne legyünk álszentek a kapitalista felfogás oda vezet hogy kihalunk.

2009. nov. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
83%

1. "Európa iszlamizációja" egy meglehetősen eltúlzott, mitikus téma. Európa már többször is volt a mostaninál nagyságrendekkel jobban "iszlamizálva", mégsem lett vége a világnak.


2. A keresztény felekezetek vezetői nem politikusok, nem parancsolnak hadseregeknek, nem szabják meg a bevándorlási törvényeket. Egyébként örülnek neki, hogy évente több tízezer muszlim tér át a keresztény vallásra Franciaországban és Németországban, amely jelenség gyakoribb (csak éppen kevesebb sajtót kap), mint a fordított irányú áttérés. Szóval a muszlim bevándorlók utánpótlást is jelentenek a keresztény egyházak számára, nemcsak konkurrenciát.


3. "az arab emberke "Britain is Muslim" szöveges zászlót rakott ki" - gratulálok, egy esetből egy kontinens sorsára következtetsz. A muszlimoknak igen kis részük radikális.


4. "Európa az öngyilkosság felé halad?" Komolyan azt gondolod, hogy ha itt tényleg valami "veszély" lenne, akkor illetékes helyeken nem foglalkoznának vele?


5. Ha ismernéd a részletes demográfiai adatokat, akkor tudnád, hogy Európát semmiféle kihalás nem fenyegeti. A népesség termékenysége nyugaton már régóta javul. Ami az "iszlamizációt" illeti, a muszlim bevándorlók leszármazottainak aránya némelyik országban elérheti a 15-20 %-ot 50 éves távlatban, de alaptalan feltételezni, hogy ők is muszlimok lesznek, vagy ha egyáltalán azok lesznek, akkor radikális muszlimok.

2009. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!