Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan tudnánk a Szíriában...

DR. ZIRR-ZURR kérdése:

Hogyan tudnánk a Szíriában (még ) élő, ártatlan embereken segíteni? ( a youtubon láttam egy videót, ahol a felkelők szó szerint le lőttek ártatlan embereket) Szörnyű érzés volt ezt látni! (Nem tudtam mi lesz a vége, ha tudtam volna nem nézem végig!

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Elmész dolgozni és befizeted az adód.
2013. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

-DR. ZIRR-ZURR kérdése-

NEMTOM kivagy , de mindíg jönnek okostojások"

Az értelmes kérdésekhez nem kell új

fiók!

2013. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kövess el merényletet El-Aszad ellen.
2013. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2/3 Ezt ,hogy érted??
2013. szept. 13. 23:21
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
robbantsd fel magad, te majom!
2013. szept. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagy a pofád itt a neten te gyökér!!

Legszívesebben szájba verném az ilyen ostoba férgeket,mint te!

2013. szept. 14. 10:45
 7/8 fairi1 ***** válasza:

Röviden sehogy, hosszabban kifejtve sehogyse.

max annyit lehet tenni, hogy adományozol olyan szervezeteknek akik a szíriai menekültekkel foglalkoznak.

Ez még sokáig el fog tartani,lehet évtizedekig megy majd az öldöklés. Sok polgárháború végtelenségig elhozódik,megmerevednek a frontvonalak és az emberek ebben a pokolban fogják tengetni életüket vagy egy menekülttáborban megrohadni.


Könnyű megoldás:ne nézd a videókat és ne olvass hireket róla

2013. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ugy latom, hogy kb. sehogy. Esetleg egy pont jó pillanatban történö beavatkozás valamit segíthet, ahhoz majdnem prófétai helyismeret kell, és kinek is lenne pont ez az érdeke...

Talán azért nem évtizedekig tart majd a dolog.

(Két szir ismerösöm is van, az egyik pont aleppói)


Szeretném hozzátenni, hogy a kölcsönös eröszak ördögi köre sok helyen vezet társadalmakat, csoportokat hasonló helyzetbe. Az Izrael-palesztin konfliktus is sokszor elfajult.

A magyar szélsöjobb ezt nem ismeri (f)el, és az eröszakos retorikájával ebbe az irányba lökdösi a cigány-nemcigány csoportok közötti feszültséget. Persze egy polgárháború (jelenleg) nemlátszik valószínüleg, de sok árnyalat van elötte, amit nem szeretnék kipróbálni.

Tudom, a többi párt sem tul meggyözö (ebben a kérdésben sem).

2013. szept. 16. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!