Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ausztriában miért nincs ilyen...

Ausztriában miért nincs ilyen sok arab meg afrikai bevándorló?

Figyelt kérdés

Pedig Ausztria is nagyon fejlett ország.


Ja és olyan válaszokat hogy "mert Ausztriának nem voltak gyarmatai" nem kérek. Mert ez hülyeség. Svédországnak se volt egy darab gyarmata sem ,mégis tele vannak bevándorlókkal. Norvégiában is sok van holott nekik se volt gyarmatuk.



2013. szept. 16. 15:35
1 2
 1/14 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Ausztriában (a németekhez hasonlóan) törökök vannak.
2013. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Török,Orosz,Szlovák,Cigányok....nem elég neked ezek?még Afriakit is akarsz?
2013. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

második válaszoló!

attól hogy megkérdeztem hogy miért nincsenek ott afrikai bevándorlók te máris azt hiszed hogy azt akarom hogy legyenek?


hát akkor sajnállak téged :S

El sem hiszem hogy léteznek a Földön ennyire buta és primitív emberek :(

2013. szept. 16. 15:46
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne is emlegesd őket, kérdező.


Menj el Bécsbe ,van jó pár afrikai.

Ezek egész nap a bevásárlóközpontokban és azok körül gubbasztanak meg "járőröznek", meg zaklatják a fiatal nőket.

Munkahelyük nincs , szerintem nem is tanulnak.


Tele vannak mindenféle aranylánccal , meg olyan ízléstelenül öltözködnek.

Hasonlóak , mint magyarhonban a cigányok.

2013. szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%

Mert az Hitler földje.

Szerintem félnek odamenni. XD

A Großführer szelleme távol tartja őket.

2013. szept. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy pont az csinálják itt is. Ahányszor kint járok a városban, mindenhol járőröző negrókat látok. Áll egy helyben, átsétál a város másik végébe, ott is álldogál, megint sétálgat és közben beszólogat a nőknek. Végig fülhallgató van rajta és zenét hallgat.
2013. szept. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Tényleg? Nem is gondoltam volna hogy ilyen sok lenne ott...


Akkor úgy látszik hogy egy nyugat-európai ország se úszta meg afrikai meg arab bevándorlók nélkül :(


Bár igaz hogy nálunk nem sok van de vannak helyettük ci.gányok. :(

2013. szept. 16. 15:58
 8/14 anonim ***** válasza:

5#


Nem tart az távol semmit.

Bécs elég ramatyul néz ki ezek miatt a "kultúrnépek" miatt.


Viszont az én tartományomba nem nagyon jönnek.

Tudják, hogy ott kevesebb a bevándorló kompatibilis ember.

2013. szept. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sokrétü probléma - bevándorlók mindig is voltak. Kis tulzással a Magyarok is azok.(jójó, tudom, a honfoglalás tök más, katonai erövel elfoglalni más földjét).


Ma európa egyike a világ gazdag régióinak, természetes, hogy jönnek ide. Az európaiak viszont egyedül elöregednek (2,1-nél sokkal kevesebb gyerek születik). Németország elöregedését legalábbis lassítja a bevándorlás, és azért viszonylag jól be tudják fogadni, integrálni a bevándorlókat, NO legtöbb régiójában sokkal nyitottabbak mint a magyarok (vagy a karintiaiak). Sajnos magyarország ugyan 'rohamosan' öregszik, de senki nem akar idevándorolni, pedig -bizonyos bevándorlók- jót tennének.


NO ban az egyik hiba az lehetett, hogy a 70es évektöl rengeteg anatóliai törököt is meghívtak, nagyon elmaradt területekröl is. Csak átmenetire szánták, de nem küldték vissza öket, az integációt sem szervezték meg - Tudtommal a az ipar hibáztathatok, mert ez drága.


Mára a törökök egy része (nagyobbik réseze? mindenesetre Berlinben sok török-német ismerösöm van) beolvadt, egy részükkel baj van.

2013. szept. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

9#


A németek a letelepítéssel tolták el.


Először amikor megindult Németországban a vendégmunkásprogram , akkor nem kaptak végleges letelepedési engedélyt.

2-3 évig dolgozhattak Németországban , utána vissza kellett menniük Törökországba.

Később valamelyik eszement kitalálta, hogy ne vendégmunkások legyenek , hanem bevándorlók.


Ezután ész nélkül osztogatták az állampolgárságokat a németek.


Meglehetett volna hagyni a sima vendégmunkás programot ,de nem csak NO-ban hanem minden európai országban működne.


Hisz egy nem állampolgár könnyen kiutasítható az országból, könnyen elzavarható, ha rosszul viselkedik.


A gazdag arab országokban is rengeteg a vendégmunkás, de azok mind szerződéssel vannak ott.

Nem kapnak állampolgárságot soha, és ez így helyes.


Én is kimehetek oda dolgozni, vagy Japánba, de állampolgárságot nem fogok kapni.

Ez így helyes, nem kell annyira liberálisnak meg internacionalistának lenni.

2013. szept. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!