Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Meddig tűr a világ? Miért nem...

Meddig tűr a világ? Miért nem áll ki egy emberként a világ, hogy elég.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy összetettek a linkek, de valahol azért történik ez, mert senki nem lép semmit. Nagyon jól tudom én is, hogy a világ nem fekete és fehér, de amilyen technikánk ma van ennek nem így kéne kinéznie.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. okt. 15. 20:51
1 2
 11/13 anonim válasza:

A gond ott kezdődik, hogy nincs meg az aki összefogja az embereket. Senki se fog egyedül kiállni és azt mondani, hogy elég, mert akkor a családja éhen hal. Senki se akar egyedül kitaszítottá válni.

Míg a rétegek egyik fele nyomorban él, a másik fele vak és nem is hiszi el mik történnek, hiszen velük semmi rossz, jobb a homokba dugni a fejüket mert minek tennének bármit?

Majd ha MINDENKINEK rossz lesz, akkor lesz összefogás, addig nincs. :(

És azt a pár embert is könnyebb így félreállítani, aki megpróbálja összehozni az embereket.

2013. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Sajnos igazad van:S
2013. okt. 15. 22:22
 13/13 anonim ***** válasza:
61%
Ez a folyamat addig fog zajlani, ameddig az emberek többsége könyörögni fog egy nagyhatalmú vezetőért. Meg is fog jelenni, és látszólag helyre fogja hozni a dolgokat. Nem más lesz mint az antikrisztus. Most zajlik az eljövetelének az előkészítése.
2013. okt. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!