Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jó ötlet lenne létrehozni egy...

Granulátum kérdése:

Jó ötlet lenne létrehozni egy kelta érdekvédelmi szervezetet és mindenkit beperelni?

Figyelt kérdés

Ugyebár egykoron Európa háromnegyede a keltáké volt minden a mai Lengyelországig, csak aztán jöttek a rómaiak, germánok, szlávok, stb.


Nos azt találtam ki, hogy keltának vallom magam, létrehozok egy fentebb említett társaságot és az összes európai államot beperlem jóvátételért.


Jó, azt elismerem, hogy a kelták is kiirtottak néhány népet, pl a Brit-szigetekről.



2013. okt. 28. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan déjà vu érzésem van a kérdésedet olvasva.


Annyira ismerős nekem ez.

2013. okt. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gugu Gabor ***** válasza:
Szerintem a jövőhéten Neandervölgyi-nek vallom magam, én nyertem
2013. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szántóvető ***** válasza:
jó ötlet,majd beszámolhatnál a fejleményekről a későbbiekben.
2013. okt. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi van, ha először "kicsiben" próbálkoznál?

Pl. először "csak" magyarnak vallod magad, ezen az alapon visszaköveteled a régi "nagy-Magyarország" területét, és majd látod, jobban mondva majd mi látjuk, hogy mi lesz az eredménye.

Merthogy téged olyan laposra fognak verni kicsi kis Granulátum, hogy lapáttal sem fogunk tudni összeszedni!

2013. okt. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én jó ötletnek tartom, kardom a tiéd.

DIORD FIONN!

2013. nov. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!