Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért megy Németországnak...

Miért megy Németországnak annyira jól? Kiemelkedő a teljesítménye az EU-ban!

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

A világ élvonalába tartozik a gépjármű, a gépjármű alkatrész, a szerszám/szerszámgép és a fegyvergyártása. Illetve a többi apróság.


A kormány értelmes dolgokra költi a pénzt, nincs annyi korrupció és mutyizás. Nem poénból ők harmadáron építik a háromszor jobb minőségű utakat mint mi. De csak egy dolgot emeltem ki a sok közül.

2013. nov. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Ahogy előttem is írták kevesebb a korrupció, nincsen mutyi, és lényeges különbség a német ember maga és a mentalitás amivel a dolgaihoz és a munkájához hozzááll. Becsületes, keményen dolgozó emberek, nem link, állandóan kiskapukat keresők mint a magyarok többsége. A németek hatalmas alázattal és szorgalommal csinálnak mindent, arrafelé nem ismert ez a tipikus "Ki ha én nem?" mentalitás. Én a fő különbséget az emberekben látom.
2013. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
A gyarmatokról se felejtkezzünk el!
2013. nov. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Mert kizsákmányol mindenkit mint az Usa. Ha mi is mások munkájának verítékén próbálnánk hízni, nekünk is jól menne.
2013. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon jól mondja az első kettő. A németek árják, így nem is lehet őket a magyarokhoz hasonlítani.
2013. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!