Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Valamennyire fellendült Kína...

Valamennyire fellendült Kína és Hong Kong gazdasága attól hogy ebay-en keresztül lehet rendelni tőlük mindenféle terméket?

Figyelt kérdés

2013. nov. 22. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem az egydarabjával vásárolt 100Ft-os fülbevalóktól megy a kínai gazdaság, hanem hogy kb mindent ott gyártanak kicsitől a nagyig.
2013. nov. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, valamilyen szinten biztosan. Hong Kong meglehetősen nagy kereskedelmi központ, de nem tudom, hogy az eBay-es dolgok mennyire fontosak számukra, mert korábban is a világ egyik legfejlettebb gazdasága volt.
2013. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

# 1

Viszont több ezer termék van nem csak fülbevaló!

2013. nov. 22. 17:24
 4/9 anonim ***** válasza:
kerdezonek; hany eves vagy?
2013. nov. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A válaszolónak 34!
2013. nov. 22. 20:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Biztosan fontos lehet nekik. Egy csomó cuccot ingyen postáznak, azt hiszem, az állam támogathatja ezt mert ha innen küldenél oda az jó drága.

Vagyis biztosan lehet valami értelme a dolognak, különben nem csinálnák.

2013. nov. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
rendkívül alacsonyak az adók ez kedvez a cégeknek, és van vásárlóerő is. és rengeteg eredeti bolt van (tehát ahol nem másolatot kapsz).
2014. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lol....loooll.....looooool.


Kína gazdagságának ez csak egy morzsaszem a hétfogásos vacsorában. Nagyon keveset tudhatsz a világgazdaságról.

2014. jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg már láttam olyan hajókat, ahogy elhagyják Kínát TÖMVE ilyen kacatokkal! Bár repülőt még nem láttam, de azt mondták, azok is fullon vannak, mert nagyon sok kis megrendelésül van! Ez a részükről jó fogás. Élénkít és munkahelyet ad ,mert kereslet nagyon van a termékeikre, már szinte minden onnan jön, így nagyban is veszik, lásd plázás cuccok, tehát mindenkinek megéri és mindenki keres rajta.
2014. jan. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!