Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg felavatták Andrei...

Tényleg felavatták Andrei Șaguna szobrát Magyarországon?

Figyelt kérdés

#szobor #Saguna
2013. dec. 2. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

A balliberálisok kedvenc papja?


Ej, pedig azt hittem nem bírják a vallást.

Ja, hogy a papbácsi magyarellenes volt, így már érthető a liberálisok szimpátiája.

2013. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mustafa33 ***** válasza:
A meg ki a hóhér vót?
2013. dec. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most már csak a Gozsdu-vagyont és talán Békés-megyét kell még átadni ?
2013. dec. 2. 22:46
 4/7 mustafa33 ***** válasza:
100%

megnéztem és látom, nem is tévedtem.

Már csak a Batthyány téren haynaué következhet, hurbané és jelašičé, benesé meg clemenceaué, davajgitáros pufajkás katona is van még valahol. principet és luchenit Gödöllőre. A nagy trojka által vezetve (qurcsány, libajnai, kontárházi) pedig mehetük a Dunának.

2013. dec. 3. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Marczell ***** válasza:
43%

Sajnos ez a divat, olyan embereket bálványoznak akik magyarellenesek voltak. Ezzel is próbálják a magyar hitvallást elsorvasztani.


Az a menő ha valaki világpolgárnak titulálja magát, mert a világpolgárok igazságos emberek, jó emberek, aki pedig magyarnak vallja magát, az náci, fasiszta, rasszista, gyilkos ember...

2013. dec. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

>> Ezzel is próbálják a magyar hitvallást elsorvasztani...


Vajon kik azok ?

2013. dec. 3. 15:20
 7/7 mustafa33 ***** válasza:
Szobrot állítani ennek a pópának Magyarországon ugyan olyan provokáció és nemzetgyalázás, mintha a kassai állomáson Csatárynak, vagy a dunaparton Szállasinak, vagy a Dohány utcában Ribbentropnak akarna valami eszement szobrot állítani,
2013. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!