Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha bármelyik országban (vagy...

Ha bármelyik országban (vagy akár mindenhol fokozatosan) kialakulna totális állam, akkor vajon kik lennének hatalmon?

Figyelt kérdés

A múltkor elgondolkoztam azon,hogyha létrejönne az a bizonyos totális állam,ahol az emberek csak rabszolgák lennének,követnék őket kamerák,chipek kerülnének minden egyszerű ember bőre alá,a rendőrség bármikor bejárhatna bármelyik lakásba,bármihez hozzáférhetnének,akkor melyik kormány,vagy politikai oldal lenne az,akik ezt a totális államot létrehoznák?

Ki lenne az,aki ki tudna egy totális államból törni?És hogyan?Rájönnénk vajon,ha már kialakult volna a totális állam?


1.Mi van olyankor,ha a biztonsági kamerák nem csak a biztonságunkat szolgálják,csak mi ezt nem merjük átgondolni?

2.Mi van olyankor,ha a nép összefogna az ÖSSZES(!) politikus ellen,és leváltanánk őket?

3.Észrevennénk vajon,hogy bárki is figyel minket?


Nekem nincs üldözési mániám,meg semmi bajom nincs,sőt..jól érzem magam a rendszerben(bármilyen is,nincs háború).De mégis eszembe jutnak ezek a kérdések,sőt,még több kérdés.


2014. jan. 7. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért olyan Észak-Korea féle állam nem alakulna ki még egy, olyanban nem szívesen élnék...


Oroszországot szokták még említeni, szerintem egyáltalán nem rossz.Én voltam már ott, szerintem nem olyan totalitárius, az oroszokkal akik beszéltem, ők sem érezték magukat elnyomva.

2014. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!