Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nézi a világ tétlenül...

Miért nézi a világ tétlenül az utolsó olyan keresztény város pusztulását, ahol még Jézus nyelvét, az arámit beszélik? Úgy látszik ez nem olyan fontos, mint a terroristák támogatása?

Figyelt kérdés

2014. jan. 14. 12:44
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

7: A te legnagyobb örömöd az életben remélem az volt, hogy most jól megmondtad, hogy mekkora ateista vagy, és hogy milyen idiótának tartod a hívőket.


8 helyett a 6. hozzászólónak válaszoltam az előbb.

2014. jan. 14. 13:14
 12/22 anonim ***** válasza:
Még mindig nem árultad el, hogy -szerinted- melyik az az utolsó keresztény város?!
2014. jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

8: Az ottani dialektus hasonlít legjobban arra a nyelvre, amit Jézus is beszélt.


10: Olvasd el még egyszer a kérdést, és akkor világossá válik számodra is, hogy miért fontos ez a falu bizonyos szempontból. Az első másfél sorban van a válasz, látom annyit nem fogadsz be egyszerre.

2014. jan. 14. 13:16
 14/22 anonim ***** válasza:
29%

A vallási fanatizmusban felesleges logikát keresni, mert nincs benne.


u.i.: Nem, ettől volt egy hangyányival nagyobb örömöm is. De a biztonság kedvéért azért foglalj az imáidba engem is.

2014. jan. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

12: megválaszoltam egy előbbi hozzászólásomban, és nem az utolsó keresztény város, hanem az utolsó olyan keresztény falu, ahol így beszélnek.....


14: Az olyan divatateistákban sem érdemes logikát keresni, mint amilyen te vagy. És ha szerinted valaki vallási fanatikus azért, mert hisz Istenben és Jézusban, akkor te annál is hülyébb vagy, mint amilyennek eddig gondoltalak.

2014. jan. 14. 13:18
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem világos, hogy milyen szempontból fontos. Szerintem minden falu egyaránt fontos. A gyilkosság, a háború akkor is bűn, ha az ember a vallásáért, vagy más vallás ellen követi el. Jézus állítólagos tanítása szerint is bűnös, aki fegyvert használ más életének kiontására, akkor is, ha az a másik gyilkos, bűnöző vagy keresztényellenes. Mindegy, hogy melyik faluban folyik vérengzés, az akkor is immorális, és egy morális jogrendszerben bűncselekmény is. Mindenki gyilkos aki bármilyen módon embert öl, akkor is, ha ezzel másokat megment. A halálos ítéletek végrehajtói is gyilkosok. Ez a gyilkosság definíciója.
2014. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
47%
Tyűha, maradtak az irracionális érvek meg a személyeskedés. Evvan. Na, nem etetem tovább a trollt. Béke és puskapor legyen veletek!
2014. jan. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Az olyan divatateistákban sem érdemes logikát keresni, mint amilyen te vagy. És ha szerinted valaki vallási fanatikus azért, mert hisz Istenben és Jézusban, akkor te annál is hülyébb vagy, mint amilyennek eddig gondoltalak."


Én nem tartom vallási fanatikusnak azt, aki hisz ilyesmiben. Egyszerűen úgy gondolom, hogy téved. Vallási fanatikus az, aki fennhangon hirdeti is ezt, és másokat meg akar téríteni, vagy például az, aki úgy gondolja, hogy ésszerű dolog ez a fajta hit. Az már fanatizmus. Aki hívő, az simán csak butaságot csinál (szerintem). Aztán meg lehet, hogy én tévedek. De az én véleményem az, hogy a keresztény hit, és általában a vallások egy hibás, értelmetlen kérdésre adnak egy hazug választ. Nagyjából ennyi.

2014. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Még mindig nem árultad el, hogy -szerinted- melyik az az utolsó keresztény város?!"


Nagy valószínűséggel Malula városára gondolt, amit az Al-Nuszra Front támadott meg.


[link]


[link]

2014. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy Istennek tervei vannak a faluval?
2014. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!