Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért hiszik sokan Mad Max-fél...

Miért hiszik sokan Mad Max-féle pokolnak a bevándorlóbarát európai országokat?

Figyelt kérdés

A kuruc.info és másolatai csurig vannak rémtörténetekkel, hogy az egykor büszke és sikeres nyugati országok hogy mentek tönkre a galád bevándorlók miatt. És ezt el is hiszik az olvasók.


Miért? Tényszerűen cáfolható a sugallmazások, szuggeszciók nagy része.


Gyilkossági ráta Magyarországon 100.000 emberre 2012-ben: 1.3, 133 gyilkosság.

Svédország: 1.0, 91

Svájc: 0.7, 52

Franciaország: 1.1, 682

Egyesült Királyság: 1.2, 722

Norvégia: 0.6, 29


A mienkénél magasabb gyilkossági ráta két kivétellel csak kulturálisan keletinek/balkáninak számító országokban van. és a mi gyilkossági arányunk a szerbek után a legjobb.


Egész Svédországban 3384 templom és 6, azaz hat mecset van.


Hol vannak a tények, amik alátámasztanák a félelemkeltő cikkeket a névtelen, jó eséllyel témához nem értő íróktól? Az érthető, hogy ők leginkább lesz ják a svéd helyzetet és a magyarok között akarnak csak népszerűek lenni, de akkor is...


Miért veszitek be? 5-10e Ft-ért retúrjegyet lehet kapni a felsorolt pokoli helyek mindegyikébe, még egyikőtöknek se jutott eszébe magatoknak megnézni és rájönni, hogy kamu, eltúlzás és kontextusból kiemelés az ilyen cikkek 95%-a?



2014. jan. 19. 18:30
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
89%

Senki nem hiszi annak.

A normális emberek tudják, hogy egyelőre még csak a nagyobb városok bevándorlónegyedei vészesek.

Majd 40 év múlva visszatérhetünk a dologra, akkor már lesz Mad Max.

2014. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
37%
Aki hülye az ellen nem lehet mit tenni kérdező. Ezek az emberek teljesen más világban élnek elhiszik a kurutty és társainak a sok sok túlzást sőt még ők is túloznak egy adott témát illetően utána meg saját elméjük találmányától rettegnek és tiltakoznak.
2014. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
59%
Menj el Párizsba. Ott kb. havonta tüntetnek a négerek és lerombolják a fél várost. Nekem olyan tapasztalataim voltak velük mint a cigányokkal, csoportosan az utcán ittak, mikor elmentem mellettük valamit motyogtak franciául. Arabokból is rengeteg van ott, azok meg állandóan ordibálnak meg énekelnek.
2014. jan. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
66%
Kedves kérdező, ha ennyire csodálatosak ezek az afrikaiak, arabok és cigányok, akkor miért van mindenhol putri és csencselés, ahol ők élnek?
2014. jan. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
77%
Londonnak és Párizsnak vannak olyan negyedei ahova életveszélyes bemenni és ez csak a bevándorlóknak köszönhetik.
2014. jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
84%

Én jártam Franciaországban, kérdező.


Saját bőrömön tapasztaltam, engem is megpróbált kirabolni 2 helyi kokeró.Szerencsre, hogy nem vagyok olyan ijedős.


A francia barátaim szerint is van baj.


Egyes francia városok elég gányul néznek már ki, mintha nem is Európa részei lennének.


Sok külföldi barátom van.

Norvég ismerősök például késsel mászkálnak a fővárosban.


Svédországban nem jártam még.

2014. jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem a sok bevándorlót vissza kéne toloncolni oda, ahonnan jöttek, a sok liberóst pedig utánuk kellene küldeni, mert nagyon úgy néz ki, hogy szegénykéknek agyukra ment az európai jólét. Már jó dolgukban azt sem tudják, hogy hányféle színű szivárványt lássanak a nevető méhecskékkel teli, virágos rét felett.


Azt hiszem náluk megtudnátok, hogy milyen az a hely, ahol nem európaiak tolják a seggetek alá az ájfónt és adják rátok a trendi rucikákat.

2014. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Én is jártam Franciaországban. 5x Párizsban, 3x "vidéken". Sőt, néhány párizsi látogatásom alatt a tunéziai bevándorló ismerősömnél aludtam, mégse adta el a vesémet az éjszaka leple alatt, se nem láttam szétvert utcákat, égő autókat soha (akkor sem, amikor nem vele utaztam).


Ez kb. olyan sztereotípia, mint Ózd meg a legsötétebb nyócker képei alapján azt mondani az egész országra, hogy életveszélyes. Ugyanennyire "életveszélyes" London meg Párizs is. Bár ha ti ezekre a helyekre ezt a szót használjátok nem tudom mit mondanátok Afganisztánra meg Irakra.


Mindenhol vannak gettók, a gettókban a társadalom legszegényebbjei élnek és ők hajlamosak bűnözni. És mi ebben a meglepő? Igen, köztük esélyesen a zsebükben 2-300€-val érkező bevándorlók felülreprezentáltak, de ettől még nem lehet leírni az összeset, mármint csak akkor nem, ha nem direkt ez a cél. A fél francia válogatott "bevándorló", ők miért nem erőszakolnak kislányokat a pályán két bírói síp között?

2014. jan. 19. 18:42
 9/41 anonim ***** válasza:
81%

Én láttam a Mad Max filmet és Párizs tényleg olyan mint a film :) Gyakorlatilag halálfélelmem volt az utcán. A Louvre sorban állás is veszélyes, járkálnak a cigány és néger gyerekek "aláírás" címén, majd közben jól meglopnak.

Berlinben viszont nincsenek bevándorlók, legalábbis sötétebb bőrüek.

2014. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
93%

"Berlinben viszont nincsenek bevándorlók"


Ja, mert a törökök már ott születtek.

2014. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!