Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Olyanok, akik Ukrajnában...

Olyanok, akik Ukrajnában éltek: Ti hogyan látjátok a lázongásokat? Hogyan szeretnétek, hogy végződjön ez az egész? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 24. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Jó lenne ha már végre lemondana a kormány mert egyértelmű hogy nem a nép érdekeit képviselik hanem a saját zsebüket tömik az oroszok pénzéből.
2014. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár egyáltalán nem vagyok a kormány híve, de a tüntetőktől még ők is jobbak. Remélem abbahagyják a rombolást és randalírozást, vagy a rendőrség addig veri őket amíg meg nem jön az eszük.
2014. jan. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért azt ne felejtsük el, hogy az ukránok nagyrésze orosz-ellenes és nyugatbarát, ilyen politikát szeretne látni, de Ukrajna keleti, iparilag fejletebb részén lakik jónéhány millió orosz, egyes megyébken többségben.Az ő érdeküket is képviselni kell.Ne értsetek félre, én utálom az oroszokat, csak azt mondom, hogy ezzel a tüntetéssorozattal ha le is váljták Janukovicsot és az Azarov-kormánt, akkor a keleti orosz lakosság fog tüntetésbe kezdeni, szerintem.
2014. jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

"Azért azt ne felejtsük el, hogy az ukránok nagy része orosz-ellenes és nyugatbarát, ilyen politikát szeretne látni,"

Ennek pont az ellenkezője igaz : a többség nem oroszellenes és nem nyugatbarát csak egy felheccelt kisebbség az, meg a nyugatról küldött provokátorok.

Ukrajna mindig Oroszország szomszédja volt, most is az és ezer szállal kötődik hozzá gazdaságilag és soha nem lesz az EU gyarmata.

2014. jan. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!