Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak szerintem néz ki úgy...

Csak szerintem néz ki úgy Románia mintha DélAmerika lenne?

Figyelt kérdés
Kivéve Erdély!, nézegettem az interneten a városokat, Havasalföldön, olyan mintha Argentínában, vagy Brazíliában lennék, épületek. utak stb..
2014. jan. 31. 19:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Színesre festett útpadkák, a Ceaușescu kori épületek
2014. jan. 31. 20:03
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát, végülis latin ország, van közös kulturális vonás.
2014. jan. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Én is nézegettem...tudjátok mit vettem észre? Hogy pl Arad, meg Bukarest sokkal nyugatibban és fejlettebben néz ki, mint Budapest.


Ez azért szégyen. A többi környező országot (kivéve Ukrajnát) nem is említem....


És akkor az ország jobban teljesít :D

2014. jan. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én Google Earth-en nézegettem
2014. jan. 31. 20:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Elvégre testvérnépeknek tekintik őket a románok. :)
2014. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon hasonlít Magyarországra. Itt is sok a szocreál épület, de tényleg Romániában több a fejlett nagyváros. De a vidék ott is olyan szegény, mint Magyarországon. Kb. ugyanúgy néz ki Románia, mint Magyarország.. fizetések, emberejk gondolkodása, cigányok, falvak... majdnem ugyanolyan, mint Magyarország... Hát végülis itt van mellettünk, megéltünk özösen egy kommunizmust, hasonlóan mindkét országban vannak romák, mindkét országban vannak magyarok, sok a hasonlóság. Pl Ausztria szinte semmiben nem hasonlít Magyarországra
2014. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De kérdező.. nézd meg pl. Ghimbav (brassó megye), Poiana Brasov (szintén brassó megye), Pipera (Ilfov megye) szép, gazdag falvak.
2014. febr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy kivéve Erdély! Havasalföld városait nézegettem google earth-ön, és kinézetre, hangulatra olyan volt, mintha Dél-Amerikában lennék. pl: Craiova nézzétek meg streetview-on
2014. febr. 1. 17:23
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Hát.. Lehet, de az életszínvonaluk olyan, mint Magyarországon. Az utcakép az a Román-alföldön tényleg más. Nekem inkább Észak-Németország jut róla eszembe.. Mert lapos és sivár :/ De Buklarest negyon jó város, azt szeretem. Tetszik a hangulata. Nagyon sokrétű város :)
2014. febr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%
Magyarország meg úgy néz ki mint Mexikó. Havasalföld fejlettebb, kurtúráltabb helynek néz ki mint borsod megye.
2014. febr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!