Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondol egy kijevi mesterlö...

Mit gondol egy kijevi mesterlövész, amikor a saját népének egy tagját látva a célkeresztben, meghúzza a ravaszt, miért nem a lelkiismerete parancsát hajtja végre, miért egy őrültét?

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mit gondol, de a szláv mentalitás eléggé eltérő a magyartól. Ők nem sokat teketóriáznak azon, hogyha egymásnak kell menni, agyon kell verni /le kell lőni egymást. Döntse el mindenki maga, hogy ez jobb-e, vagy rosszabb annál, mint ami itthon a tapasztalat. Szerintem rosszabb.
2014. febr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az hogy neki ez parancs,és ő is könnyen a gödörben végzi,ha nem teszi meg,mellesleg rendőrök közül is sokan haltak meg.Annyi szent,hogy vége lehetne ennek az egész k.ib@s.z@tt véreskezű cirkusznak!Egyik oldalról sem normális ez a fajta "probléma megoldás" Az egészről a mo.cskos kormányuk tehet!
2014. febr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Az egészről a mo.cskos kormányuk tehet!"

Inkább azt mondanám, hogy az EU-Ruszki hatalmi harc tehet a zavargásokról.

2014. febr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Ezt a kérdést fel lehetne tenni a világban történő összes gyilkosságával kapcsolatban. A mit gondolnak nincs értelme. Végre kell hajtani és kész.

Azok a tüntetők akikre lövöldöznek, korábban rendőröket öltek, így aztán nem kell sok motiváció.

2014. febr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Minden rendvédelmis, honvédelmis esküt tesz, hogy a feljebbvalói parancsait az élete árán is követi.

Idehaza is 2006-ban a rendőrnek ütnie kellett az utca népét, akkor is ha a jó öreganyja került a gumibot elé.

A speciális különítményekbe pedig eleve hidegfejű-vérű tagokat választanak, hogy a morálisan megkérdőjelezhető parancsokat is szó nélkül teljesítsék.


De vannak pletykák, hogy nem a karhatalmisták emberei lövöldöztek, hanem kormányellenes provokátorok.

Sőt egyesek szerint Orosz egységek voltak a tetőkön.

Egyszer talán kiderül mi az igaz.

2014. febr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te kérdező megkockáztatnád, hogy tarkón lőjenek, azért hogy valakit megments? Én nem vagyok ebben ennyire biztos.
2014. febr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a mesterlövész ukrán egyenruát viselő MOSZAD ügynök lehetett és így tehát nem a saját népére lőtt.

Ne dőlj be a látszatnak, mindig az a provokátor akinek érdeke a zűrzavar tertemtése.

2014. febr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem 2006 őszén a mi belügyes mesterlövészeinktől is meg kellett volna kérdezni a Daák téren....Ők mire gondoltak akkor amikor 13 embernek kilőtték a gumigolyóval a szemét.

Ők ugyanazt a védtelen embert láthatták akkoriban.A zsarnokságnak nincs határa -azt hiszem.És sajnos olyanok mindenhol vannak,akik meghúzzák a ravaszt.

2014. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem az őrületét hajtja végre,hanem a művelet parancsnokáét.

Ez van,erről szól a világ mióta kialakult a fegyveres "kaszt".

2014. febr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!