Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Azzal, hogy Ukrajna részekre...

Azzal, hogy Ukrajna részekre szakadhat, van esélye Kárpátaljának a függetlenségre?

Figyelt kérdés
A Kárpátaljai ruszinok és magyarok lehet, hogy nem akarnak a szétszakadt Ukrajna egyikéhez tartozni. A kárpátaljai ruszin autonómia/függetlenségi törekvések miatt pedig egyre több esélyt látok egy független Kárpátalja létrehozására Ukrajna szétszakadása esetén. A keleti, oroszokhoz kerülő ukrán területek mellett létrejöhet egy EU-barát Ukrajna, de így az országban növekszik a kisebbségiek aránya az összlakosságon belül. Lehet hogy a létrejövő nyugat-ukrán kormány nyugatiabb típusú lesz és autonómiát ad Kárpátaljának vagy inkább megszabadul a kisebbségektől és független Kárpátalját is elismeri. Arra ugyanis nem látok sok esélyt, hogy visszakerüljön a terület Magyarországhoz, mert azt az egykori szövetséges hatalmak nem engednék meg. Akkor lehetne egy kisebb Magyarországot létrehozni Kárpátalján.
2014. febr. 27. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Ennek a kérdésnek tényleg napi ötször fel kell jönnie? Az első százra még válaszoltak lelkesen. Még vajon fognak?
2014. febr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

"Az első százra még válaszoltak lelkesen. Még vajon fognak?"


https://www.youtube.com/watch?v=G9VAK3WVeKU

2014. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Most nagyon boldog lehet, akinek az a perverziója, hogy kárpátalja visszacsatolásával kapcsolatos kérdésekre veri ki. Szerintem a kérdezők is ennek a perverziónak hódolnak:D
2014. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Gyáva népnek nincs hazája. Ha még mi magunk sem vagyunk képesek kiállni a magyar nemzettársainkért akkor ne siránkozzunk inkább hogy milyen rossz ez ilyen rossz az.

Én határontúli vagyok és elképzelem mekkorát csalódhat ilyenkor egy kárpátaljai magyar ha itt körbenéz.

Szégyenheti magát minden hazaáruló!

2014. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:

Elég buta vagy udvariatlan lehetsz, hogy kérdésre kérdéssel reagálsz, ahogy a második válaszoló is.

A harmadik válaszoló szerintem szexmániás lehet, hogy egy a szexuális dolgokkal összefüggésbe egyaránt nem hozható dologra szexuális tartalmú választ adhatott.

Negyedik válaszoló:

Valószínűleg attól félhetsz, hogy én is mások szerint gonosz választ adok, de nem. Teljességel igazad van! Én Magyarországon élő nemzetiségiként (én személyesen a legtöbb magyar kisebbséghez tartozom valakkora arányban) támogatom minden népcsoport autonómiáját, ami alkosson egy területen többséget és ne elszórtan legyen az országban és egy ország lakosságának legalább 5-10%-át alkossa. Az egyes értelmetlen válaszok ellenére köszönöm az első, második, harmadik és negyedik válaszadónak is a választ!

2014. márc. 3. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!