Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Háború lesz, vagy csak megzakk...

Háború lesz, vagy csak megzakkantam, olyannyira hogy lehet hogy rossz kategóriába soroltam a kérdést?

Figyelt kérdés
Nos ügye gondolom mindenki halott már Ukrajnáról. Most az oroszog bementek és most néztem meg ( [link] ) ezt a videót. És hogyha 4:00-ig nem teszik le az ukránok a fegyvert letámadják őket. De már-már Amerika is bele-bele avatkozna, és most mit lépnek ha letámadják az oroszok ukrán katonákat? De amúgy most az oroszok nem értem mire akarnak kilyukadni.

2014. márc. 4. 07:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Amerika szerintem Ukrajna miatt nem fog belemenni egy nagyobb háborúba.
2014. márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egy ország területén vannak két nemzet katonái, mi ez ha nem háború?Ha az oroszok nem szólnak bele nem lett volna gond!Amerika ahogy az előbbi hozzászóló is leírta nem fog beleszólni mert akkor a nukleáris fegyverek kerülnének a főszerepbe,ami nem kedvez egyik országnak sem!
2014. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!