Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a célja a nyugatnak, hogy...

Mi a célja a nyugatnak, hogy uszították, támogatták az ukrán puccsistákat, hogy döntsék meg a törvényesen megválasztott kormányt, és egy unió és nyugatbarát kormány jöjjön létre?

Figyelt kérdés

2014. márc. 4. 14:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
22%

Oszd meg, és uralkodj.

Az Unio is csak ki akarja tolni a határait, viszont abba a ruszkik nem férnek bele!

2014. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
43%
Nem értem, hogy mi a problémája sokaknak Ukrajnával. Ha Ukrajna végre nem egy orosz bábállam lesz, annál gyengébbek lesznek a ruszkik, és az nekünk csak jó lehet. Nem tudom mikor lett divat az oroszimádat Magyarországon, azt hittem, hogy végre leráztuk magunkról őket a gengszterváltáskor. Az ukrán embereknek joguk van a saját, önálló szuverenitáshoz. Janukovics az oroszokat szolgálta ki, és abban a pillanatban amikor lövöldözni kezdett, elvesztette minden hitelét, mint "törvényesen megválasztott" vezető. Nem tudom, hogy hallottatok-e már az antik zsarnokölési elvről vagy az Aranybulla ellenállási cikkelyéről?
2014. márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
63%

"nekünk csak jó lehet"


Ha a nekünk alatt az USA-t érted, akkor igazad van. Az ukrán nép érdekére meg mindenki köp, az oroszok pont úgy, mint az amik, egyik se jobb mint a másik.

2014. márc. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Shai-Hulud ***** válasza:
63%

Hát igen. Akik 2006-ban a TV székházat megostromolták, kifosztották, gyújtogattak, azok békés tüntetők voltak, akiknek a gonosz hatalom direkt kilőtte a szemüket.

Az ukránok viszont feluszított puccsisták, akik lázadnak a törvényes kormányuk ellen.

Milyen érdekes.... :)

Túl sok narancslé van itt a fejekben.

Bár tudom, hogy ha a Nagy Vezér az oroszok seggét nyalja, akkor az egész birkacsordának követnie kell.

Jó seggnyalást minden Fidiótának!

2014. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%

"Túl sok narancslé van itt a fejekben. "

Szerintem meg valaki (khm, te) túlzottan is vérjobbikos.

2014. márc. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
17%

Emberek, ennyi hülyét. Ez az ország az idiótáké. Nem igaz, hogy már itt is a magyar pártokat kell belekeverni. Narancsvér, meg vérjobbikos. Mint az óvodába. Csak ott legalább jól áll!


Na a kérdésre a válasz: Céljuk, hogy Ukrajna csatlakozzon az EU-hoz, és őket is jól lehúzzák, mint a magyarokat, és a többi csatlóst. Nekünk pedig csak annyi bajunk van vele, hogy a gúnyhatáron kívül rekedt magyar honfitársaink is veszélyben vannak. Az oroszok ezért vonultak be! És igen, ha az oroszok elfoglalják Ukrajnát, kiváló lehetőségünk lesz Kárpátalja visszaszerzésére.

2014. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

"narancslé, narancsvér" xDD

onnan jön az orosz imádat, hogy szemben áll a nyugattal valamilyen értelemben, és a nyugatra nem tekintünk túl pozitívan, nem túl hízelgő a véleményünk, mármint sok embernek, ennyi a történet

ezért más a 2006-os történet, de nyilván a másik oldalról meg másképp látják

2014. márc. 4. 17:21
 8/26 anonim ***** válasza:
44%
Az, h Ukrajnát is gyarmatosíthassák. Magyarországgal (és a legtöbb európai országgal) ellentétben ott olyan kormányt sikerült választani, amelyik a saját népe érdekeit is nézi, ezért meg kellett buktatniuk.
2014. márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Támogatják a rendszerváltást.
2014. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
a gengszterváltást ? :)
2014. márc. 4. 19:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!