Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért csúfolják országunk...

Miért csúfolják országunk nevét a szövetségesek?

Figyelt kérdés

Minden, majdnem szinte minden híradásban, állandóan Hungary helyett Hungry-t mondanak. Az-az egy hang már nagyon fájna a külföldi híradónak kiejteni?


Pl most itt láttam hírtelen, ennél frisebb nincs is: https://www.youtube.com/watch?v=E4vPVjZNlzo


Persze a külföldinek (főleg az amerikiainak) ez marad meg, aztán röhög rajta.


Engem kifejezetten nem fog kómába vinni, mivel ez ellen én semmit sem tehetek, de azért ha nem bánjátok feltenném ezt a kérdést a sok választási kérdés között.


Szándékos vagy nem látják az A betűt?


Vagy netalántán "éhes"-nek nevezték el az országunkat és én tanultam csak úgy angolon, hogy "Hungöri"?


Válaszotokat előre is köszönöm.



2014. márc. 4. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Zsidóösszeesküvés az ország elnyomására!
2014. márc. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 belapus ***** válasza:
39%
Véleményem szerint emberi gyarlóság.
2014. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk mikor lesz ilyen szintű híradó a "kispandák születtek a szegedi állatkertben" és a "Mucságaröcsögén elesett Manyi néni a lépcsőn és nem bírt felkelni" helyett?


Amúgy "Hángörit" mondott, csak alig ejti az "ö" betűt. Az angol nyelv nem olyan, mint a magyar, mi minden betűt kereken és tisztán ejtünk, ők pedig elnyújtják a szavakat.

2014. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
39%

ez Szlovákiával is megesik, a nem európai sajtóban sokszor Czechoslovakia-t írnak vagy mondanak.

Egyet értek a fentebbi kommenttel, ez csak emberi gyarlóság, butaság.

2014. márc. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%

"Hángöri" XD XD ezen besírtam... :D


Hungary >> həŋgəri

hungry >> həŋgri


10-15 év angoltanulás és aktív nyelvhasználat után majd te is kihallod a különbséget.

2014. márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mert az angol nyelv ilyen... am mondjak csak picit elharapjak vagy hogy mondjam. kisebb gondod is nagyobb legyen
2014. márc. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

""Hángöri" XD XD ezen besírtam... :D"


Elnézést, csak így tudtam leírni, mert így tanultam.

De most azonnal felakasztom magam, ha óhajtod, mester.

2014. márc. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Az is elég, ha erőspistát kensz a kukidra, és közben zámbódzsimit hallgatsz, teljes hangerővel.
2014. márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%

Szándékos, abszolút, de szándékos.



http://www.youtube.com/watch?v=Cey35bBWXls


Itt kezdődött 2008-ban, az Illuminati úgy találta a videó megnézése és részletes tanulmányozása után, hogy országunk nevének bemocskolása jó húzás lenne, hogy mi okból az még máig nem tisztázódott. Valószínűleg köze van a többi összeesküvéshez amit a hátunk mögött szövögetnek.

2014. márc. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A szövetségesek? Megtesszük ezt mi magunk is.

Sok évvel ezelőtt egy bunyós amcsi filmben kérdezi a riporter a bokszolót, miért verekszik. A magyar szinkronban a válasz: Mert magyar vagyok. A szövegírónak nem tűnt fel, hogy a pofa szénfekete.

2014. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!