Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha kiköltöznék Belorussziába,...

Ha kiköltöznék Belorussziába, adna az állam lakást és munkát?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy ott kommunizmus van, de ez nem vonz magával szegénységet és elnyomást mint pl. Kuba, hanem inkább olyan, mint nálunk volt a Kádár-rendszer.


Ha kimennék oda lakni, akkor az állam berakna valahova dolgozni és segítene lakást találni?



2014. márc. 4. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Belorusszia olyasmi, mint Kína, szeretik a vörös csillagokat kitenni, de igazából már nincs ott kommunizmus.

Meg, nem olyan egyszerű letelepedni ott, állampolgárságot szerezni meg pláne.

2014. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van állampolgárságod? Akkor talán.
2014. márc. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
olvastam róla én is nehéz :( DE NEM LEHETETLEN :)
2014. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mustafa33 ***** válasza:
93%

Biztosan. Ha kommunizmus van, akkor olyan szovjet módra. Lakást úgy kapnál mint a Brezsnyev idejében. Akinek két szobája van, oda betettek még egy családot, akinek három, oda még kettőt. Munkát is úgy kapnál. Kit érdekelne mi a szakmád, vagy mit akarsz csinálni. oda tesznek kommunizmust építeni ahová éppen kell. Megkaptad a elhelyezési bumaskát és vagy mész vagy visznek.

Ja , ajánlom kipróbálni azoknak akik diktatúrában érzik magukat.

2014. márc. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!