Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Érdekes lesz ez a Krími...

Érdekes lesz ez a Krími csetepaté szerintem. így gondoljátok ti is?

Figyelt kérdés

[link]


ezután:

[link]


majd:

[link]



2014. márc. 19. 06:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a nyugat ugyanúgy magára hagyta Ukrainát, tehát a határokon kívül nem fog érződni semmi. Majd jönnek a szimpátia tüntetések, meg a hasonló hírek, de elcsillapodik, esetleg krím kap egy "autonomiát" Oroszországtól való függést, aztán jólvan. (hozzá teszem, én Egyiptomban voltam az arab tavasz idején, és arra is azt mondtam, hogy felgyújtja magát három ember, és mindenki hazamegy. Belátom, ott tévedtem.)
2014. márc. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Egy kis része kimaradt az okfejtésemnek. "a nyugat ugyanúgy magára hagyta Ukrainát, mint Magyarországot 56-ban."
2014. márc. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem leesett, hogy '56-ra gondolsz abban a mondatban, de köszi a kiegészítést.

A jövőbe senki nem lát, azért ezen területek (Krím, aztán dél- ill kelet-Ukrajna) kissé döntőbb fontosságúak, mint az arab országok. Szerintem Oroszország egy betűt nem fog engedni a hatalmi érdekeiből, márpedig neki minél nagyobb rész kell Ukrajnából, úgy gondolom.

2014. márc. 19. 07:10
 4/5 anonim ***** válasza:
A nyugat annyira csak nem hulye hogy egy felsziget miatt vilaghaborut inditson el.. csak ugatnak de harapni nem mernek.
2014. márc. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt én sem állítottam. Arra gondoltam, hogy Ukrajna "aktivizálja" majd magát, és Oroszország, mint "békefenntartó", teljes Ukrajna területére bevonul majd. Szerintem ez a maximum, ami történhet, ennél radikálisabb dolgok nem fognak.
2014. márc. 19. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!