Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Nagy Britannia kilép az...

Ha Nagy Britannia kilép az Unióbol 2016-ban, esély sem lesz kimenni dolgozni?

Figyelt kérdés
2016-ra lesz meg a szakmám,és a britek 2015-ben tartanak népszavazást az eu-s tagságról,ami azt jelenti,hogy nekem már szinte nem lesz semmi esélyem kijutni dolgozni.

2014. márc. 24. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
Pontosan. Erre vágytok Jobbik szavazók? Vízum kérelem minden szomszédos országba?
2014. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Vagy a külföldi munkavállalók továbbra is mehetnek dolgozni?
2014. márc. 24. 22:12
 3/12 A kérdező kommentje:
1-es te szerintem nagyon eltévedtél! :)
2014. márc. 24. 22:13
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is szeretnék kimenni dolgozni.
2014. márc. 24. 22:13
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Ez hülyeség, kérdező.

Ausztriába is jártak sokan dolgozni még jóval az EU csatlakozás előtt, már a 90-es években is.

Svájcba is járnak, Norvégiába is, pedig egyik sem EU tag.


Eu nélkül is lehet létezni, anélkül is van élet és eltudsz menni más országba dolgozni.

2014. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Miért az unión kívül sehol se lehet dolgozni? ... Gondolkodjunk, 2004 előtt nem dolgozott magyar nyugaton?

Schengen előtt nem lehetett Németországban dolgozni?

Londonban jártál már? Európai ember verseng a pakisztáni, kínai, délkelet-ászai, indiai, afrikai olcsó munkaerőivel ... A legtöbbjük munkavállalás miatt kerültek az országba.

2014. márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%

Jobbikosok!

Szerintem én is ide fogok, (JOBB HÍJÁN!) voksolni, DE:

Ha az a sok ezer perfekt angol magyar, visszajönne hazánkba, mekkora lenne a munkanélküliség itten e?

NO?

2014. márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7# a kérdésed értelmetlen. Egyébként a fityeszesek adnak nekik "több százezer új munkát". Az lényegtelen, hogy ez közmunka 50-60 000 Ft-ért, de ők meg vannak elégedve ezzel.

Kérdező: valószínűleg nem lép ki Nagy-Britannia az Eu-ból, mert nekik elég jól jött / jön. De ha netán mégis kilépnének, akkor sem kéne csak egy útlevél, egy személyigazolvány és mehetsz ugyanúgy ki.

Egyébként ha valamelyik ország kilépne, nem vízum kéne a bemenetelhez, mert ez nem Amerika, hanem útlevél, személyi, és újra lennének határok. Rendszeresen ellenőrzéssel.

2014. márc. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagy-Britannia amióta csak tag, átlag 2-4 évente belengeti, hogy na-most-már-tényleg-kilép, de eddig még nem került rá sor, szerintem ezután sem fog. Csak most menő beszólogatni az EU-ra, ennyi az egész.
2014. márc. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Remélem még az eddigieket is hazatoloncolják.
2014. márc. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!