Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyi realitása van annak,...

Mennyi realitása van annak, hogy Ukrajnát ily módon felosszák?

Figyelt kérdés

A kép asszem egy lengyel TV-ből van, de az orosz állami duma alelnökének a javaslata volt, hogy Lengyelország, Magyarország, és Románia tartson igényt bizonyos ukrán területekre.


[link]


Ennek mennyi a realitása, hogy ez bekövetkezik? Tényleg gyarapodhat területileg ez a 3 ország Oroszország mellett? Mit szólnak ehhez az ukránok?



2014. márc. 29. 10:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
6%

"Sztem most adnának. Mivel azok nem a ruszkik hanem kommunisták voltak akik kéz a kézben jártak a mostani kapitalistákkal. Az a szép kis vörös telefon. Ezek a ruszkik nem azok a ruszkik. A kommunizmusban nincs nemzeti érzés most viszont oroszországban van."


Ha annyira megváltoztak volna az oroszok akkor miért a 2. legnagyobb pár a kommunista párt? Miért nem döntöttek le egy Lenin szobrot se? Érdekes. Azt hiszitek az oroszok adnának vmit is nekünk? Szándékosan próbál uszítani amit az a pár szélsőjobber be is vesz ( szerencsére kevesen vannak).


"Nehogy már a kommunizmus bűneit ráterheljük az oroszokra. A németek sem nácik már. A legnagyobb liberálisok a világon. Annyi zsidó él ott hogy lassan többségi társadalmat alkotnak. (Megjegyzem előtte is sokan voltak, mivel egyedül németország fogadta be őket amikor elüldözték az oroszok mert kommunizmust akartak bevezetni)"


Jó nagy baromságot sikerült össze hoznod, na de mind1. Megjegyezném h Németországban a zsidók kb 0,2-0,3% hát ha ez neked már majdnem a többség akkor menj el kicsit korrepetálni.

2014. márc. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
81%

Putyin : " Aki nem akarja viszza a szovjetúniót annak nincs szíve, aki vissza akarja annak nincs agya "

Te is tudod hogy csak költői túlzásból mondtam a többségi társadalmat. Viszont a befolyásuk nyilván sokkal nagyobb, ráadásul képzeld el ha náci németek hogy néznék ha zsidók a 80 milliós németországban 0,3% ot alkotnának. Kezdj számolni. Szóval nem kommunistázd az oroszt meg ne nácizd a németet. Mert ennyi erővel akkor a magyar mind a kettő egyszerre. Ha te azt a lábat csókolod amelyik beléd rúg az a te bajod. Én ahhoz megyek aki kezet nyújt.

2014. márc. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
54%
Balczó Zoltán a Magyar Országgyűlés alelnöke pedig már alá is írhatta volna az orosz-magyar egyezményt erről Zsirinovszkijjal.
2014. márc. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
21%
Kell nekünk (túlbecsülve) kétszázezer magyar mellé még egymillió ukrán? Mert annyi ukrán él Kárpátalján... Nekem nem kell, ja és akkor búcsúzhatnánk ma mostani állapotoktól is mert az EU kivágna minket a jóságos Orosz Birodalom meg nem fogja csak úgy adni a pénzt ahogyan azt egyesek gondolják...
2014. márc. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó, ezredszer is leírom: Kárpátalján alig élnek ukránok. Egymillió ruszin él ott, akik valószínűleg szívesebben tartoznának Magyarországhoz, mint Ukrajnához.

Az EU pedig sajnos nem fog kivágni minket, hülyék lennének csak úgy lemondani a legkönnyebben irányítható gyarmatukról.

2014. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
29%
Ukrán, ruszin nem mind1? 1 millió kisebbség az 1 millió kisebbség. Egyébként anno is így kezdődött csak egy kevés, román, szlovák, szerb és hopp már többen is lettek. Úgyse lesz Mo része és nem is kell, mit vitázunk hülyeségen.
2014. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
59%
Nem mindegy, mert ha ukránok lennének, akkor valószínűleg nem akarnának elszakadni Ukrajnától. Egyébként pedig aki az ezeréves magyar földről önként lemond, az hazaáruló.
2014. márc. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
28%
Jujj elárultam a hazát és akkor mi van? Hülye ősfölddel vagytok meghúzatva mint h a jelenlegi országra koncentrálnátok. Szerintem meg az a hazaáruló aki folyamatosan nagy-Magyarországgal, meg Trianonnal, meg a cigányokkal és zsidókkal meg sorolhatnám hülyeséggel foglalkozik és nem képes semmit se tenni az országért.
2014. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
67%

"Az EU pedig sajnos nem fog kivágni minket, hülyék lennének csak úgy lemondani a legkönnyebben irányítható gyarmatukról."


Összeteszem érted a két kezem.

2014. márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
50%

#18 Én teszek az országért: április 6-án elmegyek szavazni az egyetlen magyar pártra, a Jobbikra.

#19 Én érted nemkülönben.

2014. márc. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!