Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Honnan ered hogy a kőművesek,...

Honnan ered hogy a kőművesek, meg illuminati irányítanak a világpolitikában és egyes országok belügyeibe is beleszólnak?

Figyelt kérdés

Valóság vagy mítosz ez?

Mert létező dolgok a trilaterális bizottság, bilderberg csoport, külkapcsolatok tanácsa, de szerintem sokan félreértelmezik ezen csoportok működését, és belemagyaráznak összeesküvéseket.

Mit gondoltok erről?



#világírányítás
2014. ápr. 3. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Honnan ered?Amerikából.

Sok amerikai filmben is jelen vannak ezek szervezetek, ezekben a filmekben is valami nagy betöltött szerepük van.

2014. ápr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

első én is erre gondoltam.

ha nem lenne internet, meg ezek a filmek, az emberek azt sem tudnák mi ez, most is csak a hoax gyártó konteós oldalak ontják az újabbnál újabb dolgaikat ezzel kapcsolatban.

2014. ápr. 3. 23:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy szerepjáték vagy kártyajátékból? Nem tudom pontosan.

[link]


Aztán sok emberkét "megfertőzött" ez a mánia és önállósodott ez az összeesküvés elmélet.

2014. ápr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Oh szent együgyüség!!!!
2014. ápr. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

van egy kőműves haverom, de az mindig be van baszva, nem irányít az semmit, max a pötschét,m hogy merre h*gyozzon

kérdező, buta vagy

2014. ápr. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Honnan ered a yedi vallás? Egyszerűen az emberi ostobaságból ered az egész.
2014. ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez valóság. Kis számú befolyásos ember dönt népek és a világ sorsáról.


Aki bolond módjára elhiszi hogy az országok és népek szabadok és magukat irányítják az ugyanolyan hülye, mint az aki azt hiszi - mert csak azt látja - hogy a Nap forog a Föld körül.

De az igazán okos ember tudja jól - ha nem is látja - hogy a Föld forog a Nap körül.

2014. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!