Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményed a szerbekről?

Mi a véleményed a szerbekről?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 22:48
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
57%
Mentálisan ritka erős nép és a nőik gyönyörűek.
2009. dec. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
66%
Mo.-n kívül talán még ott van a legtöbb jó csaj.
2009. dec. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
39%
Utálom őket.Azért mert ártatlan magyarokat végeztek ki különös kegyetlenséggel meg mindennapos ott a magyar verés.Nagy Lajos idejében egész szerbia magyar föld volt.Így volt így lesz!!!
2009. dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
71%

Szintén utálom őket.Hogy miért?:

„Voltak akiket kettéfűrészeltek vagy karóba húztak, másokat elevenen elégettek vagy eltemettek. Egyeseknek leszaggatták a körmüket, felhasogatták a bőrüket, majd besózták. Láttam egy csecsemőfejet a falhoz vágva, az agyveleje szét volt loccsanva. Az egyik asszony terhes volt, mikor kitaposták belőle a gyereket. Sok esetben meggyfabotra kötött tízkilós ólommal verték agyon az áldozatokat; volt, akinek az orra is leszakadt az ütéstől. Legtöbbjüknek azonban egyszerűen csak fejszével levágták a fejét. Az asszonyok sírva keresték fiaikat, férjüket a holttestek között. Mindenütt vértócsában feküdtek az emberek. Szörnyű látvány volt.”

Teleki Júlia:Hol vannak a sírok?

2009. dec. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
78%
ez a könyv nekem is megvan, olvassátok el
2009. dec. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
93%
Nem igazán szeretem őket, mert arrogáns, kisebbségi komplexusban szenvedő nép, aki ezt agresszióval próbálja ellensúlyozni.
2009. dec. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
57%

előttem szólónak:

Őrültek hordája nem egy nemzet! Ne álltalánosits!

Háborúk pedig mindig is voltak, szerinted a nyilasok különbek voltak?

Kérdezőnek:

Nem is olyan régen volt már egy kérdéssorozat, ahol a kérdező végigkérdezte Európa minden nemzetét, ha jól emlékszem. Nem rokonod véletlenül?

A kérdésedre válaszolva: mint már többször leirtam, vannak jó és kevésbé becsülendő emberek, nemzetiségtől, bőrszintől, vallási hovatartozástól függetlenül.

A szerbek között is ismerek nagyon sok jó embert.

2009. dec. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
41%

Komolyan azért utáljátok a több milliós szerb nemzetet, mert pár barbár, undorító és sok egyéb más negatív jelzővel illethető katonájuk a fent említetteket tette valaha?


Ennyi erővel a világ minden nemzetét utálhatjuk, köztük a magyart is, nincs olyan nép, aki ne követett volna el valaha háborús bűncselekményt. Gondoljunk csak a magyarországi Dunába lövésekre.


És ezzel nem akarom mentegetni a fenti mocskokat, csak egyszerűen nem értem, hogy például a kis öt éves Alexander a belgrádi oviban mit tehet arról, hogy a nagyapja egy állat volt.

2009. dec. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
32%
Nico Bellic xd
2009. dec. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
87%

23:35-ös: Hát én egy olyat sem ismerek, aki nem a leírásnak megfelelő lett volna, pedig itt lakok a "szerb" határszélen, és az országukon is elég sokszor átjárok, és külföldön is volt már szerencsém összefutni néhánnyal.

Véleményt kérdeztek, és én megmondtam, mi a véleményem. Persze ez nem zárja ki, hogy vannak köztük "normálisak" is, csak nekem nem volt még hozzá szerencsém.

2009. dec. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!