Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy lehet egy ország ilyen...

Hogy lehet egy ország ilyen konzervatív gondolkodású a 21. században?

Figyelt kérdés

Oroszországra gondolok.. homoszexualitás. Szerintem mindenki ismeri a részleteket..a hatóság és a rendőrség még tapsikol is a "b*ziverésekhez".

Oké,törvénybe foglalták,hogy még csak beszélni se szabad róla. Na de hogy ezt kihasználva dilettáns szélsőségesek embertársaikat megalázva tesznek fel videókat,ahogyan megverik őket,az már azért sok.. miért nem tesz ez ellen semmit a nyugat,és miért hagyja,hogy ezek a barbárok megint elkezdjenek terjeszkedni? nem volt elég amit csináltak pl Magyarországon 1989-ig? vagy az kell megint ide??


2014. ápr. 13. 16:06
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
96%

Azokat akik 89 ig itt voltak a bankárok pénzelték. Kádár bácsi tudna mesélni. A nyugati bankárok. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=S8TLG..

A brutalitás meg nyugaton igencsak szembetűnő. http://www.youtube.com/watch?v=ly_3L1pMj-c

Nekem nincs bajom a melegekkel, speciál isemrek is egyet, aki tök normális, viszont úgy eltorzítani a képet hogy a nyugat barátságos az nem tetszik. Amerikai rendőr akkor is agyonver ha karamboloztál gyorshajtás miatt. Kirángat és agyonver a női kollégával együtt. Kamera? Te nem kamerázhatsz. Ők folyamatosan lehallgatnak, megfigyelnek te viszont azonnal tedd el a kamerát.

Nem szeretem a kettős mércét. Ezért is kell az atv,tv2,echo,hírtv híradóit plusz netes fórumokat egyben megnézni. Mert kettős mérce van.

2014. ápr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
86%

Te láttad a videót a buuzibárokról Szocsiban? Nekem nem úgy tűnt, mintha be lennének tiltva. Azt hogy az állam nem áll ki amellett, hogy ez egy normális életforma, szerintem nagyon is helyénvaló. Szerintem üldözni őket ugyanolyan rossz, mint folyamatosan reklámozni őket, mint amit a nyugati médiumok csinálnak. El kell őket fogadni, de azt állítani hogy a homoszexualitás normális abszurd. És lehet hogy téged ez meglep, de a többség Mo.-on is így gondolkodik. Sőt az én tapasztalataim alapján a németek is, bár ott inkább a németeknek a német állam azon törekvésével van baja általában, hogy az mindent egyenlősíteni akar.


Az oroszok krími tevékenységéről pedig csak nagyon felületes dolgokat írtál, abba bele sem kezdek. Harmadrészt a toleranciához való hozzáállásodról pedig érdekes bizonyítványt állítasz ki, amikor egyrészt több toleranciáért kiáltasz a melegek javára, másrészt más kultúrákat lebarbározol és ezzel a sajátodat felsőbbrendűnek tekinted.

2014. ápr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
84%
Nekem sincs semmi bajom a melegekkel, sőt nekem is van egy meleg haverom, akivel nincs semmi bajom. Egyedül az a bajom, hogy mi a francért kell felvonulniuk? Tudjuk, hogy léteznek, minek kell híresztelni?
2014. ápr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 rémuralom ***** válasza:
""""konzervatív""""
2014. ápr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Félreértitek a helyzetet,azt nem tartom normálisnak,hogy a videókban tinédzser "szélsőségesek" vernek melegeket,akik szerencsétlenek ha megvédik magukat az is probléma,mert ők lesznek a hibásak,nem azok,akik provokálták őket,ugyanis egy esetben sem indult eddig hatósági eljárás.

Másfelől egyre több meleg fiatal kényszerül ott önvédelmi sportra járni,ami jelzi,hogy milyen a helyzet.

A németekről pedig annyit,hogy az egyik legtoleránsabb nemzet lett belőle,és ennek örülök,hogy nem ragadtak le a történelmi múltjuknál,sőt teljes mértékben elhatárolódnak tőle,igaz ott is van néhány barom,aki horogkereszteket rajzolgat,de majd kinövi felnőtt korára.

És az meg,hogy nem elfogadóak a németek,azt teljes mértékben cáfolom,voltam kinnt Németországban,ahol kézenfogva mentek meleg párok,a kutyát se érdekelte.Nem az alapján kell valakit megítélni,hogy milyen a nemi beállítottsága. És emiatt ragadt le Oroszország ott ahol most van.

2014. ápr. 13. 16:44
 6/52 anonim ***** válasza:
91%
Az oroszok -teljesen józanul és jogosan- nem igazán propagálják a devianciát. Számukra ez egy nyugati métely, ami erősen társadalombomlasztó hatású. Van is ebben valami, ha mélyebbre ásod magad a témában, rá is jössz.
2014. ápr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem konzervativizmus csupán kapitalizmus.Ha úgy tudják a hataloméhesek rabszolgasorba állítani az embert hogy meleget vernek azt csinálják ha meg úgy áll be rabszolgának az ember hogy melegeket védenek mint a kihaló állatokat azt csinálják.Ez csak hatalomgyakorlási módszertan.Mindkettő megoldás remekül működik a megfelelő helyeken a hataloméhesek szemszögéből.
2014. ápr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
34%
A homároknak osztani kellene az életfogytokat, ott biztonságban lennének.
2014. ápr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
23%

"Szerintem üldözni őket ugyanolyan rossz, mint folyamatosan reklámozni őket, mint amit a nyugati médiumok csinálnak. El kell őket fogadni, de azt állítani hogy a homoszexualitás normális abszurd."


Na állj. Én meleg vagyok, de abszolút nem értek egyet azzal, hogy "nyugaton reklámozzák folyamatosan". Ki reklámoz hogyan micsodát? Többször voltam Franciaországban, Németországban, és Angliában is. És sokszor láttam kézen fogva sétáló melegeket is. Ez NEM reklámozás. Ennyi erővel a heteroszexuális párok is folyamatosan reklámozzák magukat.

Senki sehol nem mondta, hogy ez a normális életforma, és nem is választás kérdése. Ez az egyetlen dolog, amitől mindig elpattan a húr, ez a "reklámozás" szöveg. Reklámozni egy terméket, szolgáltatást lehet, pénzért. Egy kézfogás, ölelés sehogyan sem minősül reklámozásnak. A felvonulás meg külön kategória, abba ne menjünk most bele.


Az, hogy Oroszország ennyire meleg ellenes, az azért van, mert az országban nagyon sok a szélsőséges, és valamivel be kell tömni a szájukat. Nem véletlenül van az, hogy az orosz melegek pl Németországban menedékjogot kaphatnak.

Itt még az is közrejátszik, hogy Oroszországban a maffia maga az állam, és az egyháznak is jelentős szerepe van ebben. És ezzel nem lebecsmérelni akarom Oroszországot, de ez tény.

Kellett valami célpont a szélsőségeseknek, és mivel az iszlám vallásúak (csecsenek, karacsájok, dagesztániak) viszonylag agresszívak és nem félnek, ezért megtalálták a melegekben.


Le leszek pontozva, de nem érdekel, de én azt egyáltalán nem tartom elfogadhatónak a 21. században, hogy valakit csak azért megaláznak, testileg bántalmazzák, és még ki is röhögik, mert "más" úgymond.

2014. ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%

O, kérdező.

Oroszország nem olyan durva ilyen téren.

Sok afrikai meg közel-keleti országban ki is végzik a homoszexuálisokat.

2014. ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!