Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ausztriában ilyen frankó...

Ausztriában ilyen frankó politikusok vannak?

Figyelt kérdés

Épp most olvasok egy bátor FPÖ-s politikustól, aki nem bizony nem félt.


[link]


"Az EU a négerek konglomerációjává válik" válik, amelyből kiveszett a német és osztrák munkamorál.

Egyes pletykák szerint ő mondta azt, hogy "az igazi Ausztriát" már csak idősotthonokban lehet felfedezni, miközben Bécs utcáit a David Alaba, "osztrák" futballistához hasonló sötét emberek népesítik be.


És mennyire igaza volt.Én gyakran vagyok Bécsben és tényleg igaz amit mond.


Szóval akkor, a szomszédban a bevándorlók, nálunk a cigányok?



2014. ápr. 19. 19:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem kiterjedt osztrák ismertségi köröm van akik egytől egyig focirajongók (mint szerény személyem), de eddig egyetlen egy rossz szót sem halottam David Alaba-ról. Hatalmas osztrák rajongótábora van, amúgy David Alaba félig filippínó.
2014. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
Pluszban, én sem nagyon értem, hogy milyen logika mentén neveznek valakit primitívnek, főleg azok után, hogy letett valamit az asztalra. Akik ilyen segg hülyék azok inkább meg se szólaljanak.
2014. ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Az EU a négerek konglomerációjává válik" válik, amelyből kiveszett a német és osztrák munkamorál.

Egyes pletykák szerint ő mondta azt, hogy "az igazi Ausztriát" már csak idősotthonokban lehet felfedezni, miközben Bécs utcáit a David Alaba, "osztrák" futballistához hasonló sötét emberek népesítik be. "


A ti logikátokat használva én simán azt szűröm le ebből, hogy bizony akkor Bécs gazdagságát ezek a "sötét emberek" tartják fenn, hiszen az idősek nem sok szelet zavarnak. Magyarországon sok fehér van még is béke seggét nyaldossuk.

2014. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 rémuralom ***** válasza:

Most nem azért, de épeszű embernek mi baja van olyanokkal, mint David Alaba? Eddig ami kritikát olvastam az európai multikulturalizmus ellen, az mind arról szólt, hogy ezek a muszlimok a Saria alapján akarnak törvénykezni, nem tartják tiszteletben a római jogot, erkölcscsőszösdit játszanak, segélyeken tengődnek, amelyik nem, az elveszi az alsó kategóriás munkalehetőségeket a bennszülöttektől, meg ehhez hasonlók. Alabával meg nyilván csak az a baj, hogy néger.


Szerintem nektek, nacionalistáknak vagy fajvédőknek vagy ki minek nevezi magát, inkább példaképet kéne csinálnotok az Alabához hasonlókból, és azt mutatni a bevándorlóknak, hogy tessék, ilyen bevándorlókra van nekünk szükségünk, akik kifociznak minket a vb-re, meg a mi kutatólaborjainkban fedezik fel a (insert random betegség) gyógymódját, meg nálunk kamatoztatják bármilyen egyéb tehetségüket. Mert ha ilyen lesz az európai bevándorlók jó része, akkor megnyughat a lelketek, sosem lesz itt Saria szerinti törvénykezés meg karácsonybetiltás.

2014. ápr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez az ember Ausztria Jan Slota-ja.

Ausztriában egyáltalán nincs akkora bevándorlóprobléma, mint mondjuk Franciaországban. Tudom, mert Bécsben lakok. Itt max törökök vannak, már 1 éve kint vagyok, és eddig sehol semmilyen atrocitás nem ért, és nem is hallottam balhékról.

Önmagában nem a bevándorlás a probléma, hanem az, hogy a bevándorlókat nem szűrik rendesen. Nem kéne beengedni minden jött-ment munka és szakma nélküli, tanulatlan idiótákat, és meg van oldva a probléma. Én sokkal könnyebbé tenném az országból való kiutasítás procedúráját, hogy aki vallási fanatikus, nem tud vagy nem akar beilleszkedni, az mehet vissza a kibocsátó országba.


Ausztriában például jobban szűrik a bevándorlókat. Itt ha egy törökországi tanulni akar, bizony súlyos tandíjat kell fizetnie, és nagyon könnyen kiutasíthatják.


Nyugatabbra a nagyon szélsőséges iszlámot követő embereket még a többi muzulmán is lenézi, kiközösíti. (ezzel persze nem védem őket)

2014. ápr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!