Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Obama karácsonyi látogatásánál...

Obama karácsonyi látogatásánál miért csak fekete gyerekek voltak? Nem tűnik rasszistának az elnök?

2009. dec. 23. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

távol álljon tőlem, hogy védjem azokat a liberálisokat akik szerint Magyarország egy rasszista köcsög hely mert bajunk van a cigányokkal, DE: itt más van, kicsit nézelődök, ahol az elnök volt ha minden igaz ez a "Boys and Girls Club"

[link]


a lapon is csak négerek vannak, szerintem ezen a helyen volt ennyi néger gyerek. Nem valószínű, hogy csak fekete gyerekeket válogattak be a felvétel erejéig. mindenben nem kell rémeket látni. nem rasszista Obama szerintem.

2009. dec. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Obama egy punkniggernáci.
2009. dec. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Igen, ezen már én is gondolkoztam, hogy a rasszizmusról miért mindenkinek az jut eszébe, hogy a fehér gyűlöli a négert. Ez fordítva is működhet. Mindazonáltal nem hinném, hogy Obama rasszista lenne, az ilyen protokoll eseményeket egy egész stáb szervezi neki, ő ebbe nem nagyon szólhat, és nem is nagyon szól bele. Szerintem itt a stáb akarta megmutatni, hogy ők mennyire nem rasszisták, csak átestek a ló túloldalára.
2009. dec. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
nem rasszista csak egy gyapotszedő szökevény
2009. dec. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Így akkarja megnyerni a következő választásra a fekete szavazókat. Biztos még ezer egy helyen hárt karácsonykor, egyik helyen ázsiai másik helyen fehér gyerekeket látogatott. Szerintem ez egyszerű reklámfogás. Biztos elment egy zsidó suliba is hannukát ünnepelni.
2009. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!