Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen megfontolásból szállíto...

Milyen megfontolásból szállították Harkiv polgármesterét izraeli kórházba?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 16:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%

Két oka lehet ennek:

1. Ahogy a kuruc megírta (tehát kamu)zsidó az illető és annyira fontos Izraelnek h oda kellet gyorsan szállítani.

2. Vmilyen speciális gyógykezelést kell végezni amit Ukrajnába nem tudnak megcsinálni és Izraeli orvosok segítségét kérték.

Vagy lehet mind kettő.

Szerintem a 2. opció a valós.

2014. ápr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1: az kamu, amit írsz. Ha nem tudnád, merénylet áldozata lett, meglőtték. Nincs semmi egzotikus betegsége.


Miért gondolod, hogy kamu lenne, amit a kuruc.info ír? Talán láttál már ott kamu hírt? Mert én még nem, és szerintem többször nézem, mint te, szóval inkább ne hazudozz.

2014. ápr. 29. 17:47
 3/17 A kérdező kommentje:
És az "izralei" szót írhatod kis betűvel; pihenj, katona!
2014. ápr. 29. 17:48
 4/17 anonim ***** válasza:
23%

Elnézést kérek h vétetem egy helyesírási hibát te nagy (M)agyar. Tudom h hátba lőttek és a tüdején ment át a lövedék. Elég szar helyzetbe került és nem biztos h Ukrajnában rendelkeznek-e az orvosok olyan eszközökkel amivel meg lehetne menteni.

Onnan tudom h kamu a kuruc.info mert olvasni szoktam ritkán, régebben sűrűn olvastam és sajnos el is hittem azokat (hibákból tanul az ember) és hát volt pár hír ami után néztem és kiderült h kacsa, vagy szándékosan úgy van eltúlozva h gyűlöletet keltsen egyes emberek ellen. Nem azt mondom h amit leközöl hír teljesen hazug, de szépen megtudják csavarni és kiemelni belőle azt ami igazából nem is lényeg csak hát a parasztnak ez már pont elég ahhoz h jót gyűlölködjön.

2014. ápr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Kettőt találhatsz. Lehet, h Ukrajnában nem tudnának vele mit kezdeni, de azt kétlem, h az egész világon kizárólag Izraelben tudnának. Ezt az egész ukrán balhét a zsidók kezdték el szítani, h a befolyási övezetük határát kitolják kelet felé.
2014. ápr. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4: pontosan mi az, amiről kiderült, hogy kacsa? Csak azért kérdezem, mert régebben feltettem itt egy kérdést nektek, hogy linkeljetek olyan cikket a kurucról, ami hamis. Mondanom sem kell, egy ilyen sem volt. De akkor viszont nem értem, miért hazudtoljátok meg ennyire, hogy pár ember minden kérdéshez odaírja, hogy a kuruc.info az hazudik.
2014. ápr. 29. 18:46
 7/17 anonim ***** válasza:

Igen kiforgatja a híreket h saját "értelmes" olvasóinak a kedvére járjon. Egyszerűen maga az egész egy nagy kamu. Nem tudom elmondani. Aki pedig hagyja magát h manipulálja egy ilyen hírportál hát az meg is érdemli a butaságot. Felőlem aztán hihetnek benne nem akarom őket meggyőzni, de ez a véleményem arról az oldalról. Bármi történik mindenbe belekeveri a zsidókat vagy cigányokat. Most őszintén ebben az országban más hír nincs is csak cigányokról meg zsidókról?

Na meg a másik kedvencem még ez a bevándorlós sztori. Mindenki tudja h vannak bevándorlok nyugat eu-ba, de ahogy kuruc.info ezt is leadja hát az elképesztő. Mintha nyugat eu-ban meg észak eu-ban mint ha az emberek már nem is mernének kimozdulni annyira nagy lenne a bűnözés a bevándorlók miatt, pedig a bevándorlók száma pedig 1-2 városon kívül nagyon alacsony. Abban az 1-2 városban is csak egy-egy adott körzetben magasabb a számuk. Na de kurucon mi jön le? Az h Európa 60%-a már bevándorló minden nap ölik a fehér európait meg stb. Így hazudik a kuruc.

2014. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Értem, szóval nem tudsz linkelni olyan cikket, ami hazugság, nem tudod alátámasztani az álláspontodat.

Igen, a bevándorlási dolgokat sokszor felfújja, és ennyi az összes bűne.

2014. ápr. 29. 19:01
 9/17 anonim ***** válasza:

Gondolom Haifában volt a legközelebbi csili vili magánklinika. Az USA-ba mégsem reptethették a tagot.


De szerinted mégis milyen megfontolásból szállították oda?

Az új ukrán vezetéssel nemigazán van jóban Izrael, a régivel is volt néhány afférjuk (pölö a Dirar Abu Seesi ügy), ahogy az oroszokkal sem nagyon kokettálnak szűk hetven éve. Ezért igen meg sem nyikkantak a kérdésben, se szankciók se nyilatkozatok, se semmi.

Egy ilyen látványos ám de politikai szempontból értelmetlen lépésnek, így semmi értelme sincsen. Két eset fordulhat elő, vagy csak ott van legközelebb esély helyrepofozni az illetőt, vagy személyes kérés, bár ezt mivel permanensen eszméletlen az összes tudósítás szerint, nem nagyon alapozhatunk.

2014. ápr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%

NEM VITTEK IZRAELBE. Otthon apoljak.

SEHOL ILYEN HIR MEG NEM JELENT A VILAGON csoppet is komoly hirportalon.

(Persze a kutykurutty titkos ugynokei mindig kideritik azt, amirol a vilagon senki sem hallott, sem a Moszad, sem az FBI, sem a KGB-utod orosz titkosszolgalat)

2014. ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!