Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem értem Obamát, ti igen?

Gerifan kérdése:

Nem értem Obamát, ti igen?

Figyelt kérdés

Barack Obama, az Amerikai Egyesült Államok elnöke ajánlja figyelmünkbe a Kozmosz új évadát.

[link]

Aki ismeri az eredeti meg az új sorozatot, az tudja hogy ez a műsor a csillagászati felfedezések mellett a világbékét, és a teljes leszerelést propagálja. Ha Obamának ennyire bejön a világbéke, akkor miért tűnik számomra ennyire harciasnak a retorikája Oroszországgal szemben?



2014. máj. 5. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem szereted Obamát, és kész, ezért belemagyarázol ellentmondásosságot.
2014. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
másra gondoltam, ha a világbékét hírdető sorozatot dícséri a tv-ben, akkor miért ennyire feszült a nemzetközi helyzet?
2014. máj. 5. 20:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Obama az nem nemzetközi,csak egy személy.Kevés ö a nemzrtközihez.
2014. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerinted be kéne nyalnia csontig neki ugye, sutba dobva a nemzetköz jogot, ugye?
2014. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát a világbéke szempontjából jobb lenne
2014. máj. 5. 20:51
 6/11 anonim ***** válasza:

"másra gondoltam, ha a világbékét hírdető sorozatot dícséri a tv-ben, akkor miért ennyire feszült a nemzetközi helyzet?"


Mondjuk azért, mert egyes Vlagyimir Putyin nevezetű egyének féltik a hatalmi pozíciójukat.

2014. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tehát a világbékének jobb, ha a világbékét biztosító jogszabályokat és megállapodásokat lábbal tiporhatja valaki következmények nélkül.

Végülis lehet, amíg más nem gondolja úgy hogy rá sem vonatkozik és így tovább aztán már eszkalálódik a folytonos konfliktus, villongás és szenvedés a világban, ha az erősebb azt tehet a szomszédaival amit akar.

2014. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 gazi ***** válasza:

"másra gondoltam, ha a világbékét hírdető sorozatot dícséri a tv-ben, akkor miért ennyire feszült a nemzetközi helyzet?"


Mondjuk azért, mert egyes Vlagyimir Putyin nevezetű egyének féltik a hatalmi pozíciójukat.


Jah biztos azért nagyobb az USA védelmi kiadásai minden évben az egész világétól mert annyira fél Putyintól... nőj már fel...

2014. máj. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az USA teljes joggal fél.

Mondjuk igaz, hogy nem CSAK Putyintól, hanem pld Kínától is, meg a Közel Kelettől is....

2014. máj. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"másra gondoltam, ha a világbékét hírdető sorozatot dícséri a tv-ben, akkor miért ennyire feszült a nemzetközi helyzet?"


És mi köze van ezeknek egymáshoz? Attól, hogy egy olyan sorozatot dicsér, amiben a világbékéről van szó, még nem jelenti azt, hogy ő világbékét akar, ill. hogy világbékének kéne lennie. Szerinted az arabokat vagy kínaiakat, vagy oroszokat érdekli, hogy Obama mit akar? Nem. És ha világbékét akarna elérni, akkor elérné? Nem. Akkor ennyit erről.

2014. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!