Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ausztria lesz a következő...

Ausztria lesz a következő ország, ahol engedélyezni fogják az azonos neműek házasságát?

Figyelt kérdés
2014. máj. 11. 19:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem világos előttem, hogy csak cikizi Ausztriát a kérdező az érdekes énekes miatt, aki megnyerte az Euro , vagy valóban arra kérdez, Ausztriában lesz-e homoszexuális házasság.
2014. máj. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A szakállas énekest a nézők szavazták meg győztesnek. Akkor mi a probléma.

Én magam a hagyományos házasságnak a híve vagyok, s a házasságtörés minden formáját bűnnek tartom, de ha mások máshogy akarnak élni, hivatalossá akarják tenni szokatlan életmódjukat, az engem miért zavarna... Nincs közöm hozzá. Én még azt se tartanám nagy problémának, ha a "ménage á trois" vagy a mormon családmodell kapna hivatalos elismerést... Nincs közöm hozzá, s ha nekik úgy jó...

2014. máj. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
46%
A zsűriszavazatokkal nyerhetett inkább felső parancsra, de nem az a lényeg, hogy nyer vagy hogy homo-/transszexuális, hanem hogy szakállal még osztrák viszonylatban se számít vonzónak, és hogy ilyen sületlen marketing lassan egyedül Gundel meg még néhányunk szemében trollkodás kategória, ÉS nyert.
2014. máj. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!