Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vélemény? (a videóban elhangzo...

Vélemény? (a videóban elhangzottakról)


2014. máj. 25. 14:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Egy órás részt egy többrészes sorozatból nem fogunk itt értékelni.

Menj vmi tvműsoros fórumra, és ott.

2014. máj. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Miért beszélsz a többiek nevébe 1?

2 Én azt kértem hogy erről az egy óráról beszélj de ha te meg akarod nézni mind a 10-et akkor nézd és mond utána vagy hallgass.

2014. máj. 25. 14:53
 3/16 anonim ***** válasza:

:D:D látom a többik körében is népszerű a videód.


Egy valamit jegyezz meg ezekről a műsorokról: Hazudnak. ha érdekel a történelem vagy más fontos esemény járj utána. Ezek a műsorok semmire sem jók, ugyan olyan népbutító, mint egy Balázs show. Nagyon ferdítenek és valamilyen oldalra húznak nagyrészt.

2014. máj. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ez akár egy dokumentum filmre is elmondható mivel akkor sem lehetünk objektívak hiszen a rendező szemszögéből mutatják be az állatokat . Egy híradó pláne nem objektív. Viszont szerintem ez a videó csak feltárja azokat a dolgokat amiket ugyan tudhatnak az emberek csak a média valahogy máshogy tálalta őket. Ezért érdekes. Mert nem a cukormáz oldalát mutatja a dolgoknak. [link]

Hát ezért nem objektív semmi. Úgyhogy már megint kaptam egy használhatatlan szkeptikus, kötekedő véleményt a másik kérdésemet amikor kiírtam hogy ilyeneket ne válaszoljatok azt meg kitörölték. Köszönöm a használhatatlan válaszodat, kitörölhetem vele. :)

2014. máj. 26. 08:52
 5/16 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mindenki olyan videót mutat be szívesen, amiben azt mondják, amit ő hallani szeret, akar!
2014. máj. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ez így van de itt tényeket is sorolnak fel hozzá. Tényeket. Ezeket nem lehet letagadni válaszoló.
2014. máj. 26. 09:19
 7/16 anonim ***** válasza:
Dehogynem lehet! Az orbán barátod is sok tényt letagadott már!
2014. máj. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Most akkor a véleményünkre vagy kíváncsi vagy nem? Kicsit gáz, hogy nem tudod megfogalmazni a kérdésedet, miután pedig valaki véleményt alkot lehúzod.

Ettől függetlenül továbbra is fenntartom, hogy ezeken az igénytelen csatornákon minden sz.rt leadnak. Kis pénz és máris kész van egy műsor, amin sokat lehet keresni, mert a hozzád hasonlóak el vannak telve utána, hogy hú én most tudom az igazságot, valóságtartalom meg nulla.

Gratulálok a híroldalaidhoz meg a csatornáidhoz is, nagyon hitelesek. Hiteles alatt pedig nem azt kell érteni, hogy valami a cukormázat mutatja.


Viszont azt továbbra sem értem, hogy mi a baj a válaszoddal. Alapból nem kérdést, hanem kérést írtál, ami szabályellenes amúgy az oldalon (azt, hogy alkossunk véleményt a videódról). Miután én alkottam egy véleményt te lehurrogsz, hogy hasznavehetetlen. Mégis miért? Ez volt a kérésed, kértél egy véleményt, megkaptad.

2014. máj. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen. Nem arra reagáltál hogy amerika hogy gyilkolja le azt aki szerinte veszélyes vagy olyan nyersanyagai vannak mint ami neki kell, hanem elkezded azt mondani hogy ez nem hiteles. Ez kérlek szépen minden híradásban benne volt csak nem ilyen szépen kigyűjtve. Viszont ezek tények. Mindenhol utánajárhatsz itt csak egybe van gyűjtve.

Elkezded azt mérlegelni hogy húú hát ez nem igaz pedig utánajárhatsz igen is igazak. Az amit az rtl lead az meg abból a szemszögből van beállítva. [link]

Ami meg másoknak nem tetszik. Szóval nekem ne kérdőjelezd meg mert neked ez a nézőpont nagyon eltér a jó öreg cukormáztól mert utána járhatsz iraktól kezdve vietnámon át aminek akarsz!

2014. máj. 26. 13:22
 10/16 anonim ***** válasza:

"Szóval nekem ne kérdőjelezd meg" most akkor kíváncsi voltál egy véleményre vagy, nem? Döntsd már el, hogy mit akarsz. Miért nem írtad oda, hogy csak az írjon aki egyet ért veled és a videód meg a valamilyen összeeszkábált weboldalról való cikked hitelesnek veszi.

A hazugság és a 0 igazságtartalom nem csak abban tud megnyilvánulni, hogy "nem igaz amit mondanak". Ezt te írtad.


"utána járhatsz iraktól kezdve vietnámon át aminek akarsz!" Képzeld elég sok mindennek utána is járok. A probléma csak az, hogy az igazság nem a kereskedelmi televíziók dzsungelében meg az isten tudja milyen oldaltól függő honlapokon kezdődik. Te mennyire jársz utána a dolgoknak? Csak mert az, hogy kiöntenek eléd egy tál valamit és te azt igaznak veszed onnantól kezdve nem utánajárás meg tájékozottság.


Fogalmazásra megy egybe/külön írásra meg figyelj már, ha valakivel vitatkozni akarsz, mert 5x el kell olvasni, hogy értelmesen össze lehessen rakni amit írsz.

2014. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!