Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha nem hagyjuk abba a gáz...

Ha nem hagyjuk abba a gáz exportálását Ukrajnába, akkor Oroszország bombázni fog minket?

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 13:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem, csak kevesebb gázt fognak ide küldeni. Miért bombáznának le, ha röhögve megveszik tőlük a kínaiak, az indiaiak és a dél-koreaiak?
2014. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Magyarország exportál gázat Ukrajnának?Ez nekem új.
2014. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
2-es akkor le vagy maradva. Másrészt ezek üres szavak, Oroszország haldokló gazdaságát a gázexport tartja szilárd lábakon.
2014. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

# 2:

[link]

2014. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
3-as: mutass már nekem is egy linket erről a magyar gázexportról, zárkózzak én is fel.
2014. jún. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ja.Tárgyal velük róla.Meglátom majd télen, ha Magyarország gázából kell befűteni Ukrajnában, azt hiszem eléggé kellemetlen helyzet adódna.
2014. jún. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

lebombáznak persze... istenem

sok lesz mára a Call of Duty

2014. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Miért bombáznának le, ha röhögve megveszik tőlük a kínaiak, az indiaiak és a dél-koreaiak?"


Belenyomják a Jangcébe, vagy mégis hogy képzelted hogyan jut el a sárgákig a földgáz? Most jutottak el néhány évtized után, hogy az árról majd később egyezkednek és jövőre már akár el is kezdik az építkezést.


Amúgy ha folytatják a reverz gázszállítást, akkor durcizni fog a Gazprom és minimálisan szűkíteni fog fenyítésképpen, de érdemi fennakadásokat nem tud okozni, mert azzal maga és az orosz petrolkémián alapuló gazdaság alól rúgná ki a széket.


III. Ópiumháborút meg azért korai vizionálni egy csöppet.

2014. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

# 8:

Általában nem szoktam a seggemből előhúzni "tényeket":

[link]

Tény, hogy nem holnap kezdődik a dolog, de a lényeget remélem érted. Ha erősködünk, négy év múlva nagyon kellemetlen helyzetbe kerülhetünk. Az a négy év pedig nem sok idő...

2014. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9#

Mintha én is említettem volna a szerződést. De ez jóval odébb van, a tervezett 2018-as átadásnak meg már garantáltan reszeltek.

Mind a nemzetközi kapcsolatok terén, mind az energia harc terén sokat számít az a négy öt év.

Főleg hogy az EU fosszilis (és energia) fogyasztása elég tempósan csökken, a gazdasági bővülés dacára, a zöld projekteket (meg néhol az atomot) igencsak erőltetik.


Négy év múlva már bebetonozódhat a mostani ukrán vezetés és a gázfegyver se szólna olyan nagyot. De sok víz lefolyik addig a Volgán, korántsem garantált az oroszok elsöprő győzelme, sőt épp ellenkezőleg.

2014. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!